Lato sprzyja różnorodnym wycieczką w trakcie, których warto zadbać o pełnowartościowe przekąski. Ich świetnym przykładem są wafle ryżowe marki Britta obfitujące, nie tylko w cenne składniki odżywcze, ale i wyjątkowe wrażenia smakowe.

Chrupiąca przekąska

Wafle ryżowe marki Britta powstają z 100% ziaren brązowego ryżu stanowiącego źródło cennych węglowodanów złożonych, a także  błonnika. Dostępne są w 3 różnych smakach: naturalnym, ze słonecznikiem oraz z solą morską.
W okresie wakacyjnym wafle ryżowe marki Britta świetnie sprawdzą się zwłaszcza, jako niebrudząca przekąska, którą bez obaw zabierzemy do pociągu czy samochodu. W zależności od naszych upodobań, w trakcie podróży możemy zajadać się nimi prosto z opakowania (w formie suchej) lub też posmarować ulubionym serkiem, schrupać
z jogurtem czy sezonowymi owocami oraz warzywami. Taki posiłek nie tylko doda nam energii w trakcie wyprawy, ale i zadba o zgrabną sylwetkę.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Wafle ryżowe marki Britta

Opakowanie: 100g

Cena detaliczna: ok. 2,49 zł

 

————————————————————————————————————————————–Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, ciecierzyca, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna, gryczana), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com