Kaliski deweloper przygotował dla swoich nowych klientów wyjątkową, wakacyjną promocję.

Każdy, kto do końca sierpnia zakupi mieszkanie na osiedlu Panorama Park w Kościelnej Wsi otrzyma rabat o wartości wakacyjnego wyjazdu dla dwóch osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu zakup mieszkania nie musi wiązać się z rezygnacją w letniego odpoczynku.

 antczakOsiedle Panorama Park to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na obrzeżach Kalisza przy ul. Osiedle Złote Łąki. Docelowo w sześciu etapach projektu powstanie 10 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie terenów zieleni i dobrze skomunikowane z centrum miasta. Odległość do centrum handlowego Galeria Kaliska to jeden kilometr, a do studenckiego campusu z salą gimnastyczną, siłownią oraz salami sportowymi jest 400 metrów.

Dla wielu osób zakup mieszkania to poważne nadwyrężenie domowego budżetu. Aby nasi klienci nie musieli rezygnować z wakacyjnego wypoczynku, który każdemu z nas jest potrzebny zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną letnią promocję, w której zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na wyjazd np. do Grecji czy Chorwacji – podpowiada Maciej Garbowicz, z FB ANTCZAK.  Letni wypoczynek to nie tylko okazja do poszukiwania inspiracji i przywiezienia pierwszych dodatków do nowego wnętrza, ale też czas, aby na spokojnie przejrzeć magazyny wnętrzarskie i zaplanować wygląd swojego nowego lokum – podsumowuje Garbowicz.

 

Informacji o szczegółach promocji udzielają pracownicy biura sprzedaży przy ul. Hanki Sawickiej 2b, w Kaliszu.