Pora letnia to doskonały moment na odnowienie pokoju lub kuchni. Dzięki atrakcyjnej promocji w Black Red White zmiana wystroju mieszkania może być tańsza nawet do 33%. Wakacyjna promocja trwa do 27 lipca.

Modne kolekcje, wygodne materace, praktyczne i pojemne szafy czy funkcjonalne kuchnie znaleźć można w salonach Black Red White w okazyjnych cenach. Osoby poszukujące komfortowego mebla tapicerowanego do salonu mogą zdecydować się na sofę Karo II dostępną za 999 zł. Promocją objęte są także elementy nowych kolekcji z porfolio Black Red White, jak systemy Porto, Elpasso czy Possi do samodzielnego projektowania.

Wakacyjne promocje w Black Red White

Ceny wybranych kuchni z linii Senso Kitchens są niższe o 15%, a wybrana oferta kuchni modułowych Family Line dostępna jest 10% taniej! Wakacyjna promocja dotyczy także dodatków i dekoracji – teraz możesz zaoszczędzić na wyposażeniu domu w praktyczne kosze, pudła i pojemniki, oświetlenie, pościele czy zastawy nawet do 35% taniej.

Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.