Czy wakacje w mieście mogą być udane? Oczywiście, że tak! Aby pokazać, jak można dobrze bawić się w lecie, nie opuszczając miasta, Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów wakacyjny konkurs na Facebooku.

Żeby wziąć udział w konkursie należy opublikować odpowiedź konkursową na fan page’u CH Czyżyny na Facebooku:  www.facebook.com/CHCzyzyny, pokazując, jak spędzacie lato w mieście.
Czy wybieracie miejskie parki, place zabaw, a może buszujecie na wyprzedażach w centrum handlowym?

Odpowiedzi mogą mieć formę opisową, graficzną lub fotograficzną.

Konkurs trwa od 25 do 31 lipca, a na autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają nagrody! Do wygrania są 3 zestawy składające się z kart podarunkowych na zakupy w Centrum Handlowym Czyżyny o wartości 100 zł oraz zestawu gadżetów, niezbędnych w czasie wakacji.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.centrum-czyzyny.pl

 

Informacje o Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Posiadając bogatą ofertę gastronomiczną, Centrum Czyżyny jest idealnym miejscem na spotkanie towarzyskie i kompaktowe zakupy. Ofertę Centrum uzupełnia bowiem obecność hipermarketów Carrefour oraz Leroy Merlin, a także galeria z ponad 90 sklepami i punktami usługowymi. Centrum Handlowe Czyżyny wyróżnia sąsiedztwo dworca PKS oraz łatwy dostęp do Centrum komunikacją miejską.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny jest Flamingo 4 sp. z o.o. Bainbridge Poland Kraków sp.k. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.