W środę 30 sierpnia obchodzimy Dzień Taksówkarza. Tym razem Warszawa świętowała ten dzień… na słodko! Na warszawskich postojach taksówek kierowcy otrzymali słodką niespodziankę od EcoCar, ekologicznej korporacji taksówkarskiej.

Z okazji Dnia Taksówkarza mobilne zespoły EcoCar kursowały na terenie Warszawy, zatrzymując się na postojach taksówek i częstując obecnych tam kierowców taxi słodkim upominkiem. EcoCar S.A. to nowoczesna firma świadcząca usługi taksówkarskie w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Spółka kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju dbając o środowisko naturalne, komfort i bezpieczeństwo podróży oraz dostarczanie usług najwyższej jakości.

Jednym z naszych najważniejszych celów działania jest zadowolenie Klientów. Szczególnie w naszej branży jest ono ściśle powiązane z jakością usług świadczonych przez każdego z naszych kierowców. Dlatego staramy się zapewnić im pełen komfort wykonywania zawodu. Dbamy o kwestie techniczne: udostępniamy nowe hybrydowe samochody, dajemy możliwość wyboru modelu współpracy, gwarantujemy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, a tym, którzy nie posiadają uprawnień taxi – finansujemy szkolenie i egzamin. Ponadto organizujemy imprezy integracyjne i wspólnie świętujemy wspólne sukcesy. Tym razem chcemy zrobić coś miłego dla wszystkich kierowców taksówek, także tych spoza naszej sieci — mówi Robert Radoszewski, Prezes Zarządu EcoCar S.A.

Stąd właśnie pomysł na akcję „Świętuj Dzień Taksówkarza razem z EcoCar”. Dziś, 30 sierpnia, hostessy w biało zielonych barwach pojawiły się na pierwszych postojach już o godzinie 10.00 i przywitały obecnych tam kierowców pysznym ciastkiem. Dzień rozpoczęty na słodko z pewnością należał do udanych. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich taksówkarzy!

Chcesz dołączyć do grona kierowców EcoCar?

Trwa rekrutacja! EcoCar na terenie Warszawy ma do dyspozycji 100 całkowicie nowych samochodów hybrydowych i tym samym 100 nowych miejsc pracy. Żeby pracować w EcoCar trzeba mieć doświadczenie w jeździe samochodem (wymagane prawo jazdy od min. 3 lat), ale nie jest konieczne posiadanie uprawnień taksówkarskich. Osobom, które pomyślnie wypadną na rozmowie, spółka sfinansuje szkolenie w jednym z renomowanych centrów szkoleniowych. Szczegóły rekrutacji dostępne tutaj: http://bit.ly/PracaEcoCar.