Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań WatchGuard Technologies w Polsce, zaprasza na cykl spotkań technologicznych, które odbędą się 16, 17 i 18 maja br. w trzech miastach: Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.
Bakotech serdecznie zaprasza na trzy spotkania technologiczne w ramach WatchGuard FireTalks Roadshow 2016, poświęcone rozwiązaniom zabezpieczającym Sieć przed różnego rodzaju zagrożeniami. Spotkania, przeznaczone zarówno dla partnerów handlowych, jak i klientów końcowych mają na celu prezentację innowacyjnych rozwiązań typu UTM/Next Generation Firewall firmy WatchGuard Technologies, które stanowią nie tylko zapory sieciowe pozwalające na tworzenie tuneli VPN, ale bardziej rozbudowane, kompleksowe rozwiązania zabezpieczające Sieć i jej użytkowników. Oprócz prelekcji teoretycznych uczestnicy wezmą udział w pokazach rozwiązań, aby zobaczyć jak działają one w praktyce oraz przekonać się, że przejrzysta czytelność danych zapewnia właściwą ochronę. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o zabezpieczeniach internetowych, technologii zapobiegania zagrożeniom, narzędziach wizualizujących oraz rozwiązaniach o najwyższej wydajności.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:
16.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Gdańsk
17.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Warszawa
18.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Wrocław

Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Bakotech.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

 

O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.

 

Więcej informacji:

BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com

 

Lucky Monday PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl