Już w najbliższą sobotę 22 sierpnia na Helu na Bulwarze Nadmorskim o godzinie 12.00 wystartuje cykl niesamowitych gier miejskich pełnych wyzwań i atrakcji! Przyłącz się do wspólnej zabawy i wygraj atrakcyjne nagrody!

Na polskim Wybrzeżu będzie można wziąć udział w grach miejskich. Poza masą wyzwań, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Pierwsi, którzy odnajdą wszystkie stacje i rozszyfrują miejsce zapicia Małego Głoda – zdobędą słuchawki Philips, abonamenty Spotify oraz maskotki Małego Głoda.

Zawodnicy będą mieli za zadanie dotrzeć do miejsca zapicia Małego Głoda. By tego dokonać na każdej z 8 stacji czekać na nich będą specjalnie oznaczeni agenci. Poczynając od pierwszej stacji, uczestnicy będą otrzymywali kolejno wskazówki, które należy rozszyfrować, aby wiedzieć, gdzie szukać i którędy udać się
do następnej stacji. Na miejscu zapicia Małego Głoda – wszyscy uczestnicy gry będą mogli cieszyć się pysznym smakiem Danio Shake It.

Udział w grze miejskiej jest bezpłatny! Aby wziąć udział w grze wystarczy zarejestrować się przed startem i podpisać regulamin. Równocześnie z nadmorskimi eventami toczy się gra w świecie wirtualnym.

Cykl nadmorskich gier z Małym Głodem związany jest z wprowadzeniem na rynek nowego produktu Danio Shake It w wygodnym, atrakcyjnym opakowaniu ze słomką. Teraz możesz zapić Małego Głoda wszędzie i kiedy tylko chcesz. Wystarczy wstrząsnąć, wbić słomkę i zapić głoda w wygodny i smaczny sposób. Danio Shake It dostępny jest w 2 wariantach smakowych truskawka i wanilia w opakowaniu 240g.