Ciężko wyobrazić sobie wielkanocny stół bez całej gamy słodkości. Puszyste serniki, delikatne babki czy kruche mazurki najlepiej spożywać w towarzystwie herbaty. Z okazji Święta Wielkiej Nocy marka Czas na Herbatę stworzyła aromatyczne propozycje, które idealnie komponują się ze świątecznymi specjałami.

Różne oblicza świąt

Nieodłączny element, zarówno uroczystego wielkanocnego śniadania, jak i popołudniowego spotkania przy słodkich ciastach, wymaga zaserwowania herbaty o najwyższej jakości. Jeśli chcemy zaskoczyć swoich gości wyjątkowym suszem skorzystajmy z oferty marki Czas na Herbatę, która z myślą o Wielkanocy przygotowała dwie autorskie propozycje. Pierwsza z nich to „Wielkanocny Poranek” stanowiący połączenie czarnej herbaty Yunnan z pełnymi witamin owocami acai. Całość została wzbogacona słodkimi perełkami, które kształtem przypominają wielkanocne pisanki. Z kolei, amatorom egzotycznych akcentów, z pewnością przypadnie do gustu energetyzująca „Wyspa Wielkanocna”. Kompozycja ta oparta jest na zielonej herbacie Sencha dodatkowo urozmaiconej soczystymi cząstkami ananasa, trawą cytrynową oraz złocistymi płatkami słonecznika. Dzięki temu unikalnemu połączeniu już pierwszy łyk „Wyspy Wielkanocnej” sprawi, że udamy się w podróż pełną słonecznych dni.

Po więcej propozycji od marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net .

 

Herbata Wielkanocny Poranek marki Czas na Herbatę

Cena: 12,95 zł /50 g

 

Herbata Wyspa Wielkanocna marki Czas na Herbatę

Cena: 10,95 zł /50 g