Zbliżające się święta Wielkiej Nocy stanowią idealną okazję do popisania się swoimi umiejętnościami cukierniczymi. Sprawdzone receptury to jednak dopiero połowa sukcesu. Sekret idealnych wypieków tkwi bowiem w odpowiednich składnikach. Wybierając wysokogatunkowe produkty marki KRESTO z pewnością stworzymy wielkanocne wypieki na miarę najlepszych cukierni.

Stół pełen smaku

Wielkanoc nieodłącznie kojarzy nam się z tradycyjnymi ciastami. Ciężko wyobrazić sobie świąteczny stół bez puszystych serników, kruchych mazurków, lukrowanych makowców czy delikatnej paschy. Choć przepisy, na te przysmaki, często różnią się od siebie to jednak łączy je wspólny mianownik w postaci konieczności dodania do nich bakalii. By zyskać pewność, że nasze wypieki zachwycą nawet najbardziej wymagających gości warto sięgnąć po wysokogatunkowe produkty marki KRESTO. W jej bogatej ofercie znajdziemy mnóstwo dodatków niezastąpionych w przygotowaniu wielkanocnych deserów.  Do wyboru mamy np. wiele gatunków orzechów m.in. włoskie, laskowe, ziemne  nerkowce, migdały (w słupkach, blanszowane, w płatkach), a także wiórki kokosowe. Świąteczne ciasta warto wzbogacić także o słodki akcent. W tej roli idealnie sprawdzą się pyszne, suszone owoce marki KRESTO, jak choćby popularne rodzynki, egzotyczny ananas, śliwka oraz żurawina.

Niezależnie od naszego wyboru sięgając po produkty marki KRESTO zyskujemy pewność, iż stworzone przez nas smakołyki na długo zapadną w pamięć naszym gościom.

 

Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.p