Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientek specjalne wydarzenie. Już w najbliższą sobotę, 4 marca w godzinach od 10:00 do 18:00, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i usług kosmetycznych, poznać tajniki pielęgnacji storczyków oraz otrzymać słodki upominek i smaczną kawę.

 Wszystkie Panie, które w sobotę odwiedzą CH Czyżyny, będą miały okazję poznać tajniki pięknej i młodej skóry oraz skorzystać z profesjonalnych porad kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Eksperci będą służyć poradami w zakresie doboru zapachu oraz dopasowania makijażu do typu urody. Panie będą mogły także poddać swe dłonie metamorfozie, poprzez zabieg na bazie organicznych peelingów, kremów i maseł lub skorzystać z bezpłatnego makijażu czy usługi manicure z malowaniem paznokci.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Tajemniczy świat storczyków”, w czasie której zaprezentowane zostaną różne odmiany tych kwiatów, we wszystkich kolorach tęczy. Klientki CH Czyżyny będą mogły wziąć udział w warsztatach i skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących pielęgnacji storczyków.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet, Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało także dla swoich Klientek upominki. Każda Pani za okazaniem paragonu na kwotę min. 30 złotych, będzie mogła odebrać piękną kompozycję florystyczną, poczęstować się doskonałą, świeżo paloną kawą prosto z najstarszej włoskiej palarni, którą serwował będzie profesjonalny barista lub otrzymać słodki poczęstunek. Dzień ten umilą także liczne rabaty i specjalne promocje przygotowane w sklepach i salonach na terenie CH Czyżyny.

Dodatkowo, 8 marca – w Dzień Kobiet – w godzinach od 10:00 do 18:00 każda Klientka CH Czyżyny będzie mogła liczyć na piękny kwiat!

Szczegółowe informacje: www.centrum-czyzyny.pl

Informacje o Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Posiadając bogatą ofertę gastronomiczną, Centrum Czyżyny jest idealnym miejscem na spotkanie towarzyskie i kompaktowe zakupy. Ofertę Centrum uzupełnia bowiem obecność hipermarketów Carrefour oraz Leroy Merlin, a także  galeria z ponad 90 sklepami i punktami usługowymi. Centrum Handlowe Czyżyny wyróżnia sąsiedztwo dworca PKS oraz łatwy dostęp do Centrum komunikacją miejską.

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny jest Flamingo 4 sp. z o.o. Bainbridge Poland Kraków sp.k. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.