Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią gorący przedświąteczny okres i  wiosenne porządki. Dla tych, którzy nie przepadają za sprzątaniem Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało akcję, w ramach której można uzyskać profesjonalną pomoc w sprzątaniu!

W dniach od 2 do 10 marca 2018 roku klienci CH Czyżyny mogą wziąć udział w konkursie pod hasłem: „Odpocznij, wiosenne porządki zostaw nam”. Aby zdobyć szansę na wygranie wybranej usługi sprzątania należy w czasie trwania akcji zrobić zakupy za min. 50 zł w sklepach lub punktach handlowych i usługowych na terenie Centrum Handlowego Czyżyny (można łączyć maksymalnie 2 paragony) oraz wypełnić kupon konkursowy.  Uczestnik konkursu powinien zaznaczyć na formularzu rodzaj nagrody, którą chciałby wygrać oraz odpowiedzieć na pytanie: „Co innego wolałbym robić zamiast sprzątania?”.

Do wygrania są 3 rodzaje nagród:  mycie okien i/lub sprzątanie, pranie dywanów i /lub tapicerki oraz bon na pranie i prasowanie w profesjonalnej pralni.

W każdym dniu akcji do wygrania jest łącznie 27 nagród dziennych  – po 9 z każdego rodzaju – za najwyższą wartość zarejestrowanych maksymalnie dwóch paragonów. Dodatkowo przewidziano nagrody za najwyższe zarejestrowane paragony, a każdego dnia dla pierwszych 120 uczestników konkursu przygotowano  narcyzy w doniczkach.

Nagrody w postaci mycia okien i/lub sprzątania wykonane będą przez firmę Moppy.pl, a pranie dywanów i/lub tapicerki zapewni firma Anluk. Usługi te realizowane będą do 15 kwietnia 2018 r na terenie miasta Krakowa. Nagrodę w postaci bonu do pralni można zrealizować w ciągu 6 miesięcy w pralni 5asec w CH Czyżyny.

Nagrody dnia przyznawane będą każdego następnego dnia konkursu, a laureaci zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Nagrody konkursowe przyznane zostaną 12 marca 2018 r.

Szczegóły:  www.centrum-czyzyny.pl

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.pl