logo_PL

Warszawska Wisła to nie tylko miejsce wypoczynku, ale także spotkań, rekreacji i uprawiania różnych sportów. Królowa polskich rzek jest także atrakcyjnym planem do działań artystów. Wyjątkowość tego miejsca została uchwycona okiem kamery i uwieczniona na taśmie filmowej.
W niedawno zakończonych konkursach fotograficznych i filmowych „Ciesz się rzeką” poświęconych warszawskiej Wiśle, mieliśmy okazję przekonać się, jak jest to różnorodny i niezwykły obszar miasta.
Na zdjęciach i taśmach filmowych uchwycone zostały zarówno aktywności sportowe,
jak i chwile relaksu, romantyczny zachód słońca nad rzeką, a także donośny dźwięk silnika motorówki płynącej w górę Wisły. Podobnie różnorodny jest najnowszy spot promujący nadwiślańskie aktywności.
Film pokazuje warszawski odcinek Wisły jako miejsce przede wszystkim dynamicznie
i wciąż rozwijające się. Tłem obrazu jest dzika przyroda w sercu stolicy europejskiego miasta, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie.
Materiał zachęca do aktywnego spędzania czasu nad Wisłą przez 24 godziny na dobę. Przedstawia potencjał do uprawiania aktywności sportowych i turystycznych, a także zachęca do odkrycia brzegów Wisły na nowo.
Obraz został zrealizowany w ramach projektu „Warszawski Węzeł Wodno – Rowerowy Pedałuj i płyń (bike&sail) – etap I” dofinansowanego ze środków unijnych
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=vnkhK-4jnaM
Filmy do pobrania: http://download.partnersi.com.pl/Spot_20140922

Więcej informacji na stronie: www.wislawarszawa.pl