Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o. (APL) utworzył nowy sklep internetowy z karmami i witaminami dla psów, kotów i innych zwierząt domowych – apl-zoo.eu.

 Niedawno utworzony sklep internetowy apl-zoo.eu to miejsce, gdzie internauci kupią witaminy i suplementy dla psów i kotów w formie płynnej. Płynna forma produktów APL to nowość na rynku, która zdobywa zwolenników w postaciach gabinetów weterynaryjnych oraz hodowców zwierząt rasowych. W asortymencie wkrótce znajdzie się również mokra karma detoksykująca dla psów i kotów z glinokrzemianami oraz enzymami, które wiążą toksyny usuwając je bezpiecznie z organizmu.
– utworzyliśmy platformę sklepu internetowego ze względu na możliwość dotarcia do szerszej liczby klientów – mówi Natalia Kamińska, jeden z doradców klienta w firmie APL.

www.apl-zoo.euto sklep internetowy zawierający w asortymencie karmy weterynaryjne oraz suplementy i witaminy w formie płynnej dla psów, kotów i innych zwierząt domowych. Internauci znajdą tu informacje o składach i dawkowaniu poszczególnych produktów. Mają również możliwość skorzystania z wielu promocji oraz gratisów w programie „Ambasador” – punkty za zakupy.