12 sierpnia br., swoje otwarcie świętować będzie supermarket Mila w Żelechowie, mieście we wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim. Będzie to pierwszy supermarket sieci Mila, który został stworzony z myślą o mieszkańcach tego miasta. Spółka Market-Detal posiada obecnie 184 placówki na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, aby być bliżej niego, spółka planuje dynamiczny rozwój. Rocznie powstawać będzie ponad 30 nowych sklepów.

Supermarket Mila w Żelechowie, powstał przy ulicy Długiej 130B, w jednokondygnacyjnym budynku handlowo-usługowym . Obiekt ten zlokalizowany został bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 807, łączącej miejscowość Łuków z Maciejowicami, w bliskim sąsiedztwie stacji paliw Orlen. Uroczyste otwarcie będzie obfitować w liczne atrakcje, konkursy oraz miłe niespodzianki dla wszystkich klientów. Dla odwiedzających przygotowane zostały degustacje owoców, wędlin, serów oraz soków, dostępnych w sieci Mila.

Spółka market-Detal posiada obecnie 184 supermarkety, a o zadowolenie klientów dba ponad 5 900 pracowników z wieloletnim doświadczeniem w handlu detalicznym. Osoby te pracują nie tylko  w sklepach, jak również w trzech biurach (Inowrocławiu, Płocku i Warszawie), a także w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Krągoli.  Pracownicy tam zatrudnieni dbają, aby codziennie świeże produkty trafiały na półki supermarketów Mila w całej Polsce.

Supermarkety Mila, to miejsce przyjazne klientom, w którym codziennie dostępny jest szeroki asortyment świeżej żywności, dopasowany do potrzeb konsumentów. Wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko czego potrzebują w jednym miejscu. Sklepy Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami. Wszystkie placówki otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-21:30 oraz w niedziele w godzinach 10:00-19:30.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

***

Marka MILA należy do spółki market-Detal, która posiada wieloletnie doświadczenie  w handlu detalicznym. Firma posiada obecnie 184 sklepy na terenie całego kraju i planuje dynamiczny rozwój chcąc otwierać ponad 30 nowych sklepów rocznie. Supermarkety MILA oferują bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast. Oprócz wyjątkowej oferty i wysokiej jakości dostępne są produkty regionalne i zdrowe. MILA stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: „Zakupy, aż miło!”, które jest zobowiązaniem wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sieci MILA to przyjemność i lekkość w robieniu codziennych zakupów spożywczych.

MILA LOGO