Warszawa, 27 sierpnia 2014. – Xerox Polska – lider na rynku zarządzania drukiem i dokumentami – rozpoczął współpracę z agencją Linkleaders specjalizującą się w doradztwie i prowadzeniu komunikacji na rzecz firm reprezentujących sektor IT, nowoczesnych usług dla biznesu i nieruchomości. Ponadto, z dniem 1 września nastąpi zmiana na stanowisku Managera ds. Komunikacji i Eventów Xerox Polska – obejmie je Maja Godowska.

W ramach współpracy z Xerox Polska zespół Linkleaders jest odpowiedzialny za doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji, opracowanie i realizację strategii komunikacyjnej Xerox Polska, prowadzenie biura prasowego firmy oraz obsługę kanałów social media.

Za realizację działań komunikacyjnych w ramach współpracy po stronie Xerox Polska od 1 września odpowiedzialna będzie Maja Godowska, która zastąpi na stanowisku Managera ds. Komunikacji i Eventów Aleksandrę Żarkowską. Maja Godowska jest związana z firmą Xerox od ponad dwóch lat, dotąd rozwijała swoją karierę w działach wsparcia biznesu. Od września br. zajmie się komunikacją i marketingiem.

Xerox Polska jest liderem na polskim rynku cyfrowych systemów produkcyjnych oraz w dziedzinie zarządzania drukiem i dokumentami. Swoją ofertę dedykuje drukarniom, agencjom kreatywnym, punktom usługowym, organizacjom oraz firmom. Oferuje systemy produkcyjne, kopiarko-drukarki, systemy na papier ciągły, urządzenia szerokoformatowe, a także urządzenia wielofunkcyjne i drukarki dostosowane do środowiska biurowego. Firma posiada także bogaty zakres usług w obszarze zarządzania drukiem.

Linkleaders to jedna z najszybciej rozwijających się niezależnych agencji PR w kraju. Specjalizuje się w komunikacji B2B ze szczególną orientacją na klientów z sektora IT i nowych technologii, nowoczesnych usług dla biznesu oraz nieruchomości. Firma dostarcza usługi z zakresu public relations, zarządzania wizerunkiem, ePR, employer branding oraz organizacji konferencji biznesowych. W portfolio agencji znajdują się m.in: ABSL, Capgemini, Cartrack, Infosys, JLL, Luxoft, Mikomax Smart Office, Skanska i Shell.

 

 

XXX

 

Informacje o Xerox

 

Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 180 krajach.

 

Więcej informacji do zdobycia na stronach:

http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.

Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.