Problemy z zaparkowaniem samochodu na osiedlu, obawa o zdrowie i życie osób starszych i dzieci oraz nasze osobiste poczucie bezpieczeństwa – te problemy dotyczą nas wszystkich, bez wyjątku. W trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców stworzyliśmy zintegrowaną Platformę ELF24, której celem jest rozwiązanie powyższych problemów.

PLATFORMA ELF24 to internetowe narzędzie do

•obsługi mieszkańców,
•kontroli, administrowania i zarządzania budynkiem i osiedlem,
•komunikacji między administracją a mieszkańcami,

•monitoringu stanu technicznego budynku,
•rozliczeń dla administracji i lokatorów,
•kontroli konserwatorów i podwykonawców.

Monitoring_wizyjny_grafika_POP2

Ochrona i bezpieczeństwo osiedla obejmuje wiele aspektów niezbędnych do jego sprawnego funkcjonowania. Platforma ELF24, która łączy w sobie systemy bezpieczeństwa, opieki nad chorymi, kontroli osób oraz mediów z oszczędnością eksploatacji budynków, to idealne rozwiązanie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Poza niezbitą zaletą jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu mieszkańcom, przyczynia się on do usprawnienia funkcjonowania osiedla oraz do zmniejszenia kosztów jego eksploatacji. Zapewniamy dozór 24 godziny na dobę.

„Misją Platformy ELF24 jest dbanie o zdrowie i komfort mieszkańców. Bezpieczeństwo to podstawa spokojnego życia i jesteśmy przekonani, że warto w nie inwestować”.
Piotr Majchrowicz, prezes firmy ELF

Zapraszamy do kontaktu z nami przez: www.ELF24.eu oraz www.ELF24.pl, tel. 888444800.

 

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ