Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Księgarnia Internetowa Gandalf uruchamia możliwość ratalnego zakupu produktów: podręczników, książek, wyprawki szkolnej.

Od połowy lipca Klienci Gandalf.com.pl wybierając formę płatności mogą zdecydować się na Raty PayU. W ten sposób można zapłacić za jeden lub kilka produktów w ramach jednej transakcji o minimalnej wartości 300 PLN. Proces od momentu złożenia wniosku kredytowego, poprzez weryfikację aż do momentu przyznania kredytu przez bank odbywa się całkowicie online i zajmuje nawet do kilkunastu minut.

„Możliwość kupna naszych produktów na raty wprowadziliśmy głównie ze względu na rodziców, kupujących podręczniki”- mówi Anetta Wilczyńska, prezes Księgarni Internetowej Gandalf- „Wiemy, jak obciążające dla domowego budżetu jest kompletowanie wyprawki szkolnej i że czasem łatwiej, gdy można ten koszt rozłożyć w czasie”.

Choć w wielu sklepach internetowych można kupować na raty, w sektorze księgarni internetowych jest to w dalszym ciągu rzadkość. Księgarnia Internetowa Gandalf, jako lider w internetowej sprzedaży podręczników, prezentuje wiele rozwiązań, które mają na celu zwiększenie komfortu zakupowego rodziców przy kupnie materiałów do szkoły. To między innymi opcja bezpiecznych zakupów (podręczniki kupione teraz można do końca września wymienić na inne na przykład w przypadku zmiany programowej) czy odkupu używanych podręczników. Raty PayU to kolejny ukłon w stronę klientów, którzy co roku borykają się z kwestią szkolnych wydatków.

Szczegóły korzystania z Rat PayU przy zakupach w Księgarni Gandalf znajdują się na stronie www.gandalf.com.pl/ksiegarnia/ratypayu/

 O Księgarni Internetowej Gandalf:

Księgarnia Internetowa Gandalf (Gandalf.com.pl) powstała w marcu 2004 roku w Łodzi (od 2011 r. wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, notowanej na GPW w Warszawie). W jej ofercie znajduje się ponad 200 tysięcy produktów: książki, filmy, e-booki, książki audio, filmy, muzyka, puzzle i gry. Księgarnia jest liderem w sprzedaży podręczników przez Internet, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym czterokrotnie pierwszego miejsca w rankingu sklepów internetowych Gazety Wyborczej, tytułu Gazeli Biznesu (2010 r., 2012r.) oraz tytułu najbardziej przyjaznego sklepu internetowego 2013r. wg. Money.pl.