Kasza jaglana, z uwagi na szereg dobroczynnych właściwości odżywczych, często nazywa jest „królową kasz”. Nie dziwi, zatem fakt, iż produkt ten cieszy się coraz większą popularnością.
Z pomocą kaszy jaglanej marki Halina przygotujemy nie tylko wykwintne dania obiadowe, ale i pełnowartościowe desery, które zachwycają pysznym smakiem.

Słodki smak zdrowia

Kasza jaglana marki Halina charakteryzuje się delikatnym smakiem, dzięki któremu świetnie sprawdza się, jako składnik dietetycznych słodkości.  Z jej pomocą przygotujemy m.in. masę do wegańskiego sernika, czekoladowe musu, domowe batoniki czy ciasteczka. Z kolei w trakcie letniego sezonu najlepiej wykorzystać ją do kremowego deseru z dodatkiem ulubionych owoców. Wystarczy, że ugotujemy 200 g kaszy jaglanej marki Halina zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu, ostudzimy, a następnie zmiksujemy z dodatkiem szklanki mleka i łyżeczki soku z cytryny lub limonki. Całość można dosłodzić np. miodem. Tak przygotowaną masę przekładamy do miseczek, na koniec dokładamy wybrane owoce oraz listki mięty.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza jaglana marki Halina

Dostępne opakowania: 4x100g

Cena detaliczna: ok. 4 zł

 

Więcej informacji udziela:

Anna Fehler

FlyPR

tel.: (+48) 533 790 909

anna.fehler@flypr.pl

————————————————————————————————————————————–Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com