Drugie śniadanie to bardzo ważny element diety dziecka. Z tego powodu niezwykle istotne jest wypracowanie u pociechy nawyku zjadania w szkole posiłku przyniesionego z domu, zamiast zaopatrywania się w sklepiku. Zawartość lunchboxa urozmaicą pożywne kanapki z Szynką lub Kiełbasą krakowską z linii Natura marki Nove.

Zajęcia w szkole pochłaniają dużo energii, dlatego niezbędne jest jej uzupełnianie na bieżąco. W czasie przerw między lekcjami dziecko może liczyć na to, co znajdzie w swoim plecaku lub na szkolny sklepik. W tym aspekcie wiele zależy od rodziców i to oni powinni zadbać o to, żeby pociecha od najmłodszych lat uczyła się zasad zdrowego odżywiania się.

Kolorowo, czyli zachęcająco

Kanapki nie muszą być nudne. Wystarczy dodać do nich paprykę, sałatę czy ogórka i od razu posiłek stanie się kolorowy i dzięki temu bardziej apetyczny. Wybierając główny składnik, warto postawić na wysokiej jakości wędlinę, np. Szynkę lub Kiełbasę krakowską z linii Natura marki Nove. Oba produkty zostały wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanego mięsa, którego smak i aromat podkreślają susze warzywne i ich soki, ekstrakty owocowe w tym acerole oraz przyprawy. Nie znajdziemy w nich niezdrowych fosforanów i substancji z symbolem „E”. Ponadto wędliny te pozbawione są glutenu, dlatego idealnie sprawdzą się w menu dzieci uczulonych na ten składnik. Kanapki można także zastąpić kolorowymi koreczkami z wyrobami z linii Natura, których przygotowanie sprawi dzieciom dużo radości, dzięki czemu zjedzą je jeszcze chętniej.

 

Produkty z linii Natura marki Nove:

Szynka

Masa netto: ok. 350g
Cena: ok. 30 zł/kg

 

Kiełbasa krakowska

Opakowanie: 280 g – w sprzedaży samoobsługowej  (8,99 – 9,99 zł/ szt.)

Dostępna także w ladzie tradycyjnej

Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

 

krakowska_nove_natura_aranz