Boże Narodzenie to dla większości ludzi najbardziej wyczekiwany czas w roku. Warto zadbać, aby w tym okresie na naszych stołach znalazły się dania przyrządzone z najlepszych gatunkowo produktów. W przygotowaniu nie tylko  pysznych, ale przede wszystkim zdrowych potraw pomogą produkty z linii Natura – nie zawierają one bowiem glutenu, laktozy, fosforanów ani sztucznych dodatków.

W święta Bożego Narodzenia wszelkie diety odstawiamy na chwilę na bok i pozwalamy sobie na więcej. Nic dziwnego, ponieważ trudno oprzeć się wszystkim dostępnym na stole smakołykom. Nie ma w tym nic złego, jeśli tylko zadbamy o produkty wysokiej jakości. W świąteczne menu idealnie wpasują się wyroby linii Natura marki Nove, które nie zawierają laktozy ani dodatków, takich jak: fosforany,  glutaminiany, barwniki, sztuczne przeciwutleniacze czy konserwanty. Dzięki temu śmiało mogą po nie sięgnąć osoby, które z różnych względów eliminują te składniki ze swojej diety. Do produkcji wędlin stosowane są: najwyższej jakości mięso, susze i wyciągi warzywne z selera oraz marchwi wyselekcjonowane z naturalnego środowiska kultury bakterii, a także suszone soki i ekstrakty owocowe w tym acerole, bogate w witaminę C. W linii Natura można znaleźć trzy rodzaje kiełbasy: krakowską, długą oraz krótką i każda z nich świetnie podkreśli smak polskiego bigosu. Inne wyroby z linii Natura sprawdzą się zarówno jako dodatek do głównych dań,  jak i osobne smakołyki. Szynkę oraz Szynkę z tłuszczem warto wykorzystać jako składnik kanapek, sałatek bądź farszu do jaj, zaś schab w roli podstawy świątecznego obiadu.

szynka_natura_nove_1

 

Produkty z linii Natura marki Nove:

Kiełbasa Krótka

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

 

Kiełbasa Długa

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg

 

Kiełbasa krakowska

Opakowanie: 280 g – w sprzedaży samoobsługowej  (8,99 – 9,99 zł/ szt.)

Dostępna także w ladzie tradycyjnej

Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

 

Szynka z tłuszczem

Dostępna luzem – ok. 1 kg

Cena brutto: ok. 29,00 – 38,00 zł/kg

 

Schab

Masa netto: 1 kg

Opakowanie: 350 g; dostępny także luzem

Cena:

Schab w porcjach: ok. 39,90 zł/ kg

Schab luzem: ok. 37,00 – 39,00 zł/kg

 

Szynka
Masa netto: ok. 350g
Cena: ok. 30 zł/kg

 

 

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

 

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl