Linia żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men została wyróżniona prestiżową nagrodą Qltowy Kosmetyk 2014 w kategorii „Kosmetyki męskie – popularne zagraniczne”. Wszystkie produkty wchodzące w skład linii zostały poddane testom wymagającego jury, które doceniło je za wysoką jakość, innowacyjny charakter oraz duży potencjał rozwoju na rynku kosmetycznym. 

Kamill Duschgel Men

Qltowy Kosmetyk to prestiżowy konkurs po raz XVIII organizowany przez „Magazyn Kosmetyki”, w którym nagradzane są najlepsze produkty kosmetyczne dostępne na polskim rynku.

Wyróżniona w konkursie linia żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men składa się z trzech produktów uwzględniających odpowiednio potrzeby skóry normalnej (Kamill Men) i wrażliwej (Kamill Sensitiv), a także skóry wymagającej maksymalnego orzeźwienia (Kamill Fresh). Wszystkie żele mają w swoim składzie specjalną wysokoaktywną formułę Moisture-Tec, która zawiera unikalny kompleks ochronny, zapobiegający wysuszaniu skóry po kąpieli i chroniący skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Żele Kamill Men przeznaczone są do stosowania rano i wieczorem, do skóry całego ciała, twarzy i włosów.

Nagrody dla kosmetyków z serii Kamill Men to kolejne wyróżnienie, jakie produkty marki Kamill otrzymały w ostatnich miesiącach. W uznaniu za wysoką jakość produktów marka Kamill otrzymała również nagrodę Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz statuetki  przyznane produktowi Kamill Anti Age Q10 – Przebój FMCG 2014 i Najlepszy Produkt 2014.

Linia żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men należy do serii kosmetyków Kamill MEN wraz z unikalnym w swoim segmencie produktem – kremem do rąk dla mężczyzn Kamill Men. Więcej informacji wszystkich kosmetykach z serii Kamill MEN: http://www.kamill.pl/rodzaj/seria-kamill-men/, http://www.kamill.pl/moisture-tech-nowa-formula-w-zelach-pod-prysznic-dla-mezczyzn-kamill/ oraz na fanpage’u www.facebook.com/KamillPolska.