Warszawa, 1 grudnia 2015 r. –  Z początkiem grudnia Małgorzata Iwińska objęła stanowisko Strategic Accounts Manager GA w Xerox. Do jej obowiązków należy m.in. sprzedaż systemów produkcyjnych Xerox do sektora graficznego.

Zespół Xerox odpowiedzialny za rynek druku wielkoformatowego rozszerza się o nową specjalistkę, odpowiedzialną głównie za sprzedaż systemów produkcyjnych w rejonie południowo-zachodniej Polski. Małgorzata Iwińska ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i logistyce, zarządzała kontraktami zagranicznymi, jak i krajowymi. Specjalizuje się również w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży rozwiązań dla przemysłu graficznego.

Polski oddział Xerox, z siedzibą w Warszawie, został założony w 1993 r. Jest wiodącym dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących z obszaru biurowego i produkcyjnego w kraju. W jego portfolio znajdują się usługi i produkty z zakresu zarządzania drukiem i dokumentami, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla firm i instytucji publicznych. Firma świadczy również usługi outsourcingu procesów biznesowych i IT. Jest jednym z liderów polskiego rynku usług zarządzania drukiem.