kompozycja_ziolowa_rozgrzanie_czas_na_herbate

Dobroczynne właściwości ziół, przypraw i suszonych owoców znane są od pokoleń. Nic więc dziwnego, że w przypadku choroby lub osłabienia organizmu wiele osób w pierwszej kolejności sięga właśnie po naturalne rozwiązania. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdziemy dwie aromatyczne, ziołowe kompozycje „Rozgrzanie” i „Wzmocnienie”, które pomogą w walce z przeziębieniem.

W okresie jesienno-zimowym bardzo łatwo jest o różnego rodzaju infekcje, dlatego też już na początku sezonu warto pomyśleć o podniesieniu odporności swojego organizmu. Najlepiej w tym celu sięgnąć po ziołowe napary, które nie tylko są skarbnicą witamin i mikroelementów, ale także wybornie smakują. Doskonałym tego przykładem są dwie kompozycje opracowane przez markę Czas na Herbatę. Kompozycja „Wzmocnienie” zwiera w sobie jabłko, rooibos, cynamon, skórki fasoli i skórkę cytrynową, a także imbir, trawę cytrynową, kardamon, goździki, pieprz i żeń-szeń. Składniki te są bogate m.in. w witaminę C, wapń, fluor i magnez, a także cechują się właściwościami przeciwbakteryjnymi i rozgrzewającymi. Co więcej, dodatek żeń-szenia sprawia, że aromatyczny susz o nazwie „Wzmocnienie” pozytywnie wpływa również na ośrodkowy układ nerwowy i poprawia zdolności intelektualne. Kolejna propozycja od marki Czas na Herbatę, po którą szczególnie warto sięgnąć podczas chłodnych dni, a także w początkowej fazie infekcji to „Rozgrzanie”. W jej skład wchodzą bowiem kwiat lipy, malina, cynamon oraz imbir, które pomagają rozgrzać organizm i mają właściwości napotne. Rumianek, liście czarnej porzeczki, koper, anyż, tymianek oraz czarny bez pomagają natomiast walczyć z przeziębieniem, uporczywym kaszlem, katarem i bólem gardła. Połączenie wszystkich tych ziół i przypraw w jednej kompozycji stanowi zatem prawdziwą bombę witaminową, która w sezonie jesienno-zimowym powinna znaleźć się w każdym domu.

Wszystkie produkty są dostępne w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja ziołowa „Wzmocnienie”

Cena: 15,90 zł/szt.

Kompozycja ziołowa „Rozgrzanie”

Cena: 12.,90 zł/szt.

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate