Dobiegła końca loteria wafelków Grześki, w której do wygrania było szczere złoto o łącznej wartości ponad 300 tys. złotych. Codziennie na wielbicieli Grześkowych smaków czekały 20 gramowe sztabki szczerego złoto, o wartości ponad 3000 złotych. W losowaniu mógł wziąć udział każdy, kto kupił wafelek w promocyjnym opakowaniu i zarejestrował ukryty pod naklejką, unikalny kod na www.grzeski.pl.

Złote niespodzianki trafiły już w ręce 44 szczęśliwców. Jednym z nich jest Pani Agnieszka z Poznania, której szczęście przyniosły Grześki orzechowe: „Orzechowe to moje ulubione Grześki – delikatne, rozpływające się w ustach, a skoro dzięki nim udało mi się wygrać sztabkę złota – to chyba jest to uczucie odwzajemnione. Jest to moja pierwsza wygrana w loterii, ale mam nadzieję, że nie ostatnia…”

Pan Robert z Lublina sięgnął złota dzięki 1 wafelkowi: „Zwykle nie jadam słodyczy, ale tym razem dałem się skusić – zarejestrowałem kod na stronie, a po kilku dniach dowiedziałem się, że wygrałem! Przyznaję, Grześki potrafią zaskoczyć – takiej niespodzianki się nie spodziewałem! A na pewno się przyda, zwłaszcza, że zbliżają się Święta.”

Prawdziwy złoty skarb czeka jednak jeszcze na „odkrycie”. Komu Grześki przyniosą  1 kg szczerego złota o wartości prawie 150 tys. złotych dowiemy się już wkrótce. Finałowe losowanie już dzisiaj. 

Wszystkim uczestnikom życzymy szczęścia w dzisiejszym losowaniu.