Mężczyźni w większości przypadków nie dopuszczają do myśli faktu, że ich partnerka może korzystać z zabawek erotycznych. Są wręcz „zazdrośni”, a gadżety kobiet traktują jako konkurentów. Zupełnie niepotrzebnie! Nie są one bowiem zastępstwem mężczyzny, a mogą być niesamowitym uzupełnieniem intymnych chwil.

 

Intymne zabawki kobiet

Nie jeden mężczyzna pewnie zastanawiał się po co jego dziewczynie/żonie wibrator. Wynika to z faktu, że każdy z nas chciałby w 100% wystarczać swojej kobiecie, jeżeli chodzi o sferę intymną. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z faktu, że tego rodzaju rozwiązanie może być świetnym urozmaiceniem wspólnego seksu, a także pozytywnie wpływać na humor pań. Niejednokrotnie jesteśmy pod względem dodatkowych zabawek, takich jak wspomniany wibrator, zamknięci i stanowczo nie zgadzamy się na to, żeby nasza miłość z nich korzystała. Warto jednak zastanowić się, czy aby na pewno kobiety używają ich z naszego powodu.

Po co kobietom wibratory?

Każda kobieta chciałaby, aby jej mężczyzna był idealnym kochankiem. Nie w każdym przypadku jest to jednak możliwe. Co więcej, większość mężczyzn nie ma świadomości tego, że coś mogliby robić lepiej. Ale czy na pewno tylko to jest przyczyną posiadania przez kobiety wibratorów?

Kobiety, podobnie jak i mężczyźni, mają swoje fantazje i wymagania co do udanego seksu. Niektóre z nich potrzebują bardzo silnych wrażeń, aby osiągnąć orgazm, co powinno być dla wszystkich zrozumiałe. My, jako mężczyźni, musimy więc zrozumieć jak bardzo ważnym jest uszczęśliwienie swojej drugiej połówki. Sposób, w jaki działa wibrator sprawia, że nigdy nikomu z nas nie uda się osiągnąć takich samych rezultatów. Jest to główny powód, dla którego kobiety posiadają tego rodzaju zabawki. Nie oznacza to jednak, że my jesteśmy słabsi i nie potrzebni. Jest to jedynie sygnał do tego, że powinniśmy wprowadzić nowe rozwiązania do naszej sypialni. Gwarantuję, że jeżeli zgodzimy się na zabawy z wibratorem, to polepszy się zadowolenie obu stron z życia intymnego w związku. Wibrator dla kobiet jest bowiem uzupełnieniem tego, czego mężczyzna nigdy nie będzie im w stanie dać.

Zamiast zastanawiać się co zrobić kiedy znajdziesz jej wibrator, sam przejmij inicjatywę! Sprezentuj Wam wibrator, którego będziecie wspólnie używać. Zyskasz w jej oczach bardzo dużo. Będziesz „lepszym kochankiem”. Gdzie szukać wibratora? Możesz przejrzeć dostępne modele w jednym ze sklepów internetowych, np. na stronie https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/. Chcesz być lepszym kochankiem? Nie musisz ograniczać się tylko do kupna zabawek erotycznych. Przeczytaj ten ciekawy artykuł: Bądź dla niej… kochankiem wymarzonym na portalu Playboy.pl

Co zrobić kiedy znajdę wibrator?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Daj kobiecie sygnał mówiący o tym, że wiesz o jej zabawkach. Pozwól jej bawić się przy Tobie, a tym samym daj jej szansę na osiągnięcie maksymalnej przyjemności. Z czasem powinieneś włączyć się do jej zabaw, jednocześnie przejmując inicjatywę. Tego rodzaju podejście będzie dużo bardziej skuteczne niż samo namawianie dziewczyny/żony do tego, aby odpuściła sobie zbędne wydatki. Wspólna noc spędzona z takimi dodatkami będzie przecież o wiele bardziej przyjemna dla niej, a co za tym idzie również i dla nas, mężczyzn. Wibrator dla kobiet nie powinien więc być żadnym tematem tabu, którego lepiej unikać. Należy traktować go jako zwykłe urozmaicenie życia łóżkowego.

Artykuł powstał we współpracy z marką Secretive – sexshopem internetowym.