Japoński producent monitorów oraz projektorów NEC Display Solutions wraz ze swoim autoryzowanym dystrybutorem – firmąVeracomp SA, uruchomiły specjalny program edukacyjny skierowany zarówno do uczniów, studentów, jak i do szkół i uczelni wyższych o kierunkach technicznych i artystycznych.
Założeniem programu jest stworzenie możliwości pracy z profesjonalnym monitorem graficznym dla specjalistów takich branż jak: architektura, CAD/CAM/GIS, szeroko rozumiany sektor projektantów, fotografia cyfrowa, DTP, grafika komputerowa, inżynieria – czyli w zastosowaniach, w których kluczowym elementem jest poprawne odwzorowanie barw na monitorze.
W ramach programu edukacyjnego oferowana jest zniżka na zakup najbardziej zaawansowanych serii monitorów desktopowych NEC: P (Professional), PA (Professional Advanced) oraz serii Spectraview. Akcja jest skierowana zarówno do osób fizycznych (ucznia, studenta, doktoranta, nauczyciela, wykładowcy uczelni wyższej), jak i do placówki edukacyjnej (szkoły średniej lub uczelni wyższej).

Osoby fizyczne mogą otrzymać 10% zniżki na monitory graficzne NEC, a szkoły i uczelnie 15%.

O szczegóły programu edukacyjnego można pytać w dobrych sklepach komputerowych, oferujących monitory NEC. Akcja ma obowiązywać do końca 2016 roku. Informacji udzielają również przedstawiciele firm Veracomp SA oraz NEC Display Solutions.

 

Dane kontaktowe:

 

Karolina Walczak
Junior Product Manager, Dział Produktów Retail
Veracomp SA
ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków
Mobile: +48 691 480 139
e-mail: karolina.walczak@veracomp.pl

 

Tomasz Gut
Professional Desktop Monitors Key Account Manager
NEC Display Solutions Europe GmbH
ul. Bociana 22A, 31-231 Kraków
Direct +48 12 614 53 57
Mobile +48 693 632 222
e-mail: tomasz.gut@nec-displays-pl.com