Chcesz kupić bilety na mecz piłki ręcznej i przeżyć niezapomniane emocje, ale nie masz zamiaru stać w długich kolejkach? Skorzystaj zatem z Ticektik.pl. Zamów bilety on-line na rozgrywki odbywające się w ramach ekstraklasy PGNiG Superligi. Możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i znacznie więcej, jeśli organizator imprezy sportowej, na którą się wybierasz, korzysta z naszego systemu sprzedaży biletów.

Dla kibiców i organizatorów

Już dziś, dzięki naszej pomocy, bilety na mecz piłki ręcznej sprzedasz tysiącom kibiców sportowych. Przekonaj się, jakim udogodnieniem dla Ciebie jako organizatora imprez sportowych jest Ticketik.pl. Masz bowiem możliwość korzystania z innowacyjnego narzędzia ułatwiającego sprzedaż biletów, zarządzania całym tym procesem, jak i obsługą imprez sportowych.

Bilety i znacznie więcej

W Ticketik.pl zamieszczamy informacje na temat najciekawszych imprez sportowych czy innego typu wydarzeń o charakterze rozrywkowym. Tutaj zarezerwujesz bilet, który możesz odebrać w kasie lub też dla własnej wygody wydrukować. Dajemy również możliwość nabycia Karty Kibica, która upoważnia do zakupu biletów w niższych cenach.

Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register

Sprawdź ofertę biletów online: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenia/Wszystkie

Art_5_Grafiika