W każdym sezonie bilety na mecze rozgrywane w ramach Plus Ligi bardzo szybko się rozchodzą. Aby móc podziwiać swoich ulubionych zawodników podczas zaciętych rozgrywek, nie warto czekać zbyt długo. Już dziś zamów bilety na mecz Plusligi dla siebie i swych bliskich i wspólnie oddajcie się sportowym emocjom.

Ticketik.pl – dla największych kibiców i organizatorów

Ticketik.pl to system będący wyjątkowym udogodnieniem dla kibiców sportowych, ale także organizatorów imprez, nie tylko tych o charakterze sportowym. Tym pierwszym nasz serwis pozwala na wygodny zakup biletów na mecze siatkówki. Już nie muszą stać w kolejkach do kas. Bilety mogą zostać zarezerwowane/kupione w ciągu kilku minut. Dodatkowo stali użytkownicy naszego serwisu mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wejściówki. Z kolei organizatorzy imprez sportowych mogą sprzedać bilety na mecz siatkówki większej liczbie kibiców i w o wiele prostszy sposób zarządzać całym tym procesem.

Zamawiaj i sprzedawaj bilety na pełne emocji wydarzenia sportowe i inne eventy za pośrednictwem naszego systemu. Przekonaj się, jaką wygodę możemy Tobie zapewnić.

Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register

Sprawdź ofertę biletów online: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenia/Wszystkie

Art_3_Grafika