Black Red White wdraża nowy projekt internetowy. Prezentacja bloga wnętrzarskiego pod nazwą „Moja Planeta. Dom”, to kolejny etap nowej komunikacji z Klientami. Jest to wyjście na przeciw potrzebom osób, które poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu. Czytelnicy znajdą na blogu wiele inspirujących aranżacji i ciekawych porad jak urządzić idealne wnętrze.

Moja Planeta.Dom Black Red White Blog

Na blogu Black Red White w zakładkach, które odzwierciedlają podział każdego domu – kuchnia, pokój dzienny, pokój młodzieżowy, sypialnia oraz biuro – można z łatwością odnaleźć informacje, które są niezwykle pomocne w projektowaniu idealnego wnętrza. Czytelnicy mogą skorzystać z wielu inspirujących porad w kwestii urządzenia mieszkania oraz doboru właściwych dodatków, zgodnie z aktualnymi trendami.

Na blogu znaleźć można między innymi wskazówki na temat aranżacji funkcjonalnej przestrzeni, zachowania porządku w szafie czy zastosowania praktycznego oświetlenia, które ułatwią umeblowanie całego domu. Specjalnie dla Czytelników przygotowany jest zestaw jesiennych inspiracji, dzięki którym będą mogli oni spędzić długie wieczory w nowoczesnym i stylowym wnętrzu.

Blog „Moja Planeta. Dom” dostępny jest pod adresem mojaplanetadom.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.