Clicks Online Business w Polsce

Niemiecka agencja marketingu internetowego, Clicks Online Business – rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku. Firma od wielu lat specjalizuje się w usługach z zakresu pozycjonowania portali i sklepów internetowych oraz należy do grona TOP 100 usługodawców SEO w Niemczech.

Profesjonalne usługi pozycjonowania są dziś najefektywniejszym i długofalowym działaniem w kierunku zwiększenia liczby odwiedzających, a także generowania większego zysku z aktywności w Internecie. Agencja Clicks Online Business pomaga realizować te cele, dopasowując rozwiązania marketingowe do strategii i celów klienta.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Agencja Clicks Online Business od wielu lat z sukcesem działa w branży marketingu internetowego na rynku niemieckim. Rozszerzanie działalności firmy na arenę międzynarodową związane jest ze wzrostem zainteresowania przedsiębiorców usługami doradztwa i efektywnego prowadzenia stron internetowych na polskich, i zagranicznych rynkach.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi optymalizacji i pozycjonowania na terenie Niemiec, Austrii, Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i we Włoszech. Działania prowadzone są przy uwzględnieniu profilu klientów danego kraju i specyfiki lokalnych wyszukiwarek. Agencja Clicks Online Business pomaga w wejściu na zagraniczne rynki oraz wspiera prowadzenie istniejących serwisów i sklepów online.

O Clicks Online Business

Clicks Online Business jest agencją marketingu internetowego z siedzibą w Berlinie, Dreźnie i Monachium. 30 pracowników Clicks Online Business wspiera krajowe i międzynarodowe projekty internetowe przedsiębiorstw w najróżniejszych branżach. W zakres oferowanych usług wchodzą: optymalizacja wyszukiwarek internetowych (SEO), marketing wyszukiwarek interentowych (SEA), rozwiązania dla e-commerce oraz sklepów internetowych i Social Media Marketing. Agencja prowadzi seminaria i warsztaty szkoleniowe w zakresie marketingu internetowego. Clicks Online Business jest partnerem Google, członkiem Federalnego Zrzeszenia dla Cyfrowej Gospodarki (Bundesverband für Digitale Wirtschaft – BVDW) i należy wg branżowego magazynu iBusiness do Top 100 SEO usługodawców w Niemczech.

 

Kontakt

Clicks Online Business
Ostra-Allee 35
01067 Dresden
Niemcy

Tel. +49 (0) 351 / 65 31 20 10
E-mail: dd@clicks.eu

Strona internetowa: http://www.clicks.eu/pl/