Wrocławska firma EPAL S.A. rozkręca kolejne przedsięwzięcie z branży nowych technologii. Jej najnowszym dziełem jest społecznościowy serwis psfota.pl, który przyciąga nie tylko zabawną treścią, ale i atrakcyjnymi nagrodami.

Działający od połowy września portal psfota.pl dedykowano wszystkim, którzy lubią się śmiać. Serwis zamieszcza bowiem wykonane przez jego użytkowników zdjęcia, memy i rysunki o humorystycznym charakterze. Przeglądanie i głosowanie na najzabawniejsze dzieło możliwe jest bez rejestracji, natomiast zamieszczanie prac wymagania utworzenia konta w serwisie.

Dlaczego jeszcze poza darmowym dostępem do dużej dawki humoru warto korzystać z nowego portalu? Choćby dla atrakcyjnych upominków. Autor pracy, która w danym dniu otrzyma najwięcej głosów, otrzymuje 10-zł bon do Empiku. Głosowanie na stronie psfota.pl zaczyna się każdego dnia o godz. 19 i trwa przez kolejną dobę.

To nie koniec bonusów, na jakie mogą liczyć aktywni użytkownicy serwisu w zamian za własną inwencję i pozytywną dawkę energii, jaką poprzez stronę przekazują innym. Wykonawca zdjęcia, które głosami internautów znajdzie się na podium, ma szansę na przyznawaną przez właściciela portalu nagrodę tygodnia, czyli 7-calowy tablet!

Stworzony przez firmę EPAL z Wrocławia (dostawcę systemu monitorowania GPS FlotaPlus i właściciela m.in. e-sklepu numizmatycznego sztabki-zlota.pl, serwisu z ubezpieczeniami e-broker.com.pl oraz strony z grami online www.gra.my) portal psfota.pl wystartował 16 września, a już ma ponad 1 tys. użytkowników, którzy nadesłali tyle samo śmiesznych zdjęć, memów i rysunków. Choć nie jest specjalnie promowany, szybko zdobywa popularność. Co dzień przybywa mu kilkudziesięciu userów. Jego profil na Facebooku polubiło ponad tysiąc osób.