Nowoczesna kolekcja Bari od Black Red White zdobyła uznanie profesjonalnego jury konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2016” w kategorii „Salon”. Wyróżnione meble łączą w sobie piękno naturalnego drewna i nieszablonowy design.

Bari od Black Red White z nagrodą Meble Plus - Produkt Roku 2016 2

W konkursie „Meble Plus – Produkt 2016” już po raz 14 wybrane zostały najlepsze produkty branży meblarskiej w Polsce. Kryteria przyznawania nagród obejmują znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, wysoką jakość wykonania, dobrą relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorstwo rozwiązań.

W kapitule tego prestiżowego konkursu zasiadają przedstawiciele producentów mebli i akcesoriów, organizacji kupieckich, uczelni, targów branżowych, a także projektanci i architekci wnętrz oraz dziennikarze prasy branżowej i konsumenckiej.

Wyróżniony w konkursie system Bari to propozycja dla osób ceniących materiały i rozwiązania najwyższej jakości. Naturalny dąb o ciepłym wybarwieniu i wyrazistej strukturze kontrastuje z połyskującą bielą. To oryginalne połączenie kolorów i dekorów współgra z nowoczesnym projektem mebli wyposażonych w praktyczne rozwiązania, takie jak akcesoria z systemem cichego domykania i energooszczędne oświetlenie LED. Kolekcja składa się z kilkunastu modułów, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób zarówno podczas urządzania salonu, jadalni, jak i sypialni.

Wyróżnienie „Meble Plus – Produkt 2016” dla systemu Bari to kolejna nagroda branży meblarskiej dla Black Red White. W grudniu 2015 roku nowatorska kolekcja Possi otrzymała tytuły „Diament Meblarstwa 2016” oraz „Dobry Design 2016”.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 76 salonach firmowych oraz niemal 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.