W Finale XXV Konkursu „Medal Europejski” firma Sodexo Benefits and Rewards Services została uhonorowana Medalem Europejskim za platformę do kompleksowego zarządzania programami motywacyjnymi i lojalnościowymi – Sodexo Performance Suite. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 czerwca br., w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, nagrodę odebrał Arkadiusz Rochala,Dyrektor Marketingu i Rozwoju.

Sodexo_Performance_Suite_2014Medal Europejski to rekomendacja wystawiana wyrobom lub usługom w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i pod Honorowym Patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem tego projektu jest między innymi wyróżnienie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, a także wzbudzenie zainteresowania standardami i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

 

“Jesteśmy dumni, że doceniana przez naszych klientów platforma do zarządzania programami lojalnościowymi on-line Sodexo Performance Suite zyskała uznanie także jury tego prestiżowego konkursu. Otrzymana nagroda to dowód na to, że obraliśmy słuszną strategi i że po europejsku rozwijamy naszą ofertę. Dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie i pracę włożoną w rozwój tego produktu, a także partnerom biznesowym i klientom, którzy korzystają z tego innowacyjnego rozwiązania– powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo Benefits and Rewards Services.

 

Kapituła konkursu doceniła kompleksowość platformy Sodexo Performance Suite, która pozwala efektywnie realizować różne cele biznesowe firmy – od wsparcia sprzedaży, przez zdobywanie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów, po budowanie pozycji rynkowej. Platforma umożliwia także prowadzenie komunikacji z partnerami handlowymi, klientami czy konsumentami, bieżącą obsługę akcji, przygotowanie dedykowanych stron www czy też opracowanie katalogu nagród, który odpowiada oczekiwaniom różnych grup docelowych. Każdy projekt wspierany jest przez dedykowanego Program Managera, który zapewnia pełne doradztwo prawno-biznesowe. Dzięki Sodexo Performance Suite firmy mogą organizować i prowadzić skuteczne programy lojalnościowe na bieżąco weryfikując ich wyniki.

 

Systematycznie rośnie liczba klientów, którzy korzystają z Sodexo Performance Suite. Do tej pory na platformie zrealizowano projekty motywacyjne i programy lojalnościowe dla takich branż jak: FMCG, telekomunikacja/IT, motoryzacyjna czy budowlana.

 


 

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 16 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.

 

 

Grupa Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług poprawiających Jakość Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellona w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, projektuje, zarządza i dostarcza kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie motywacji (Sodexo Benefits and Rewards Services), obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

 

Sodexo w liczbach
(dane z 31 sierpnia 2013 roku) 

Grupa Sodexo na świecie

 

18,4 miliarda euro skonsolidowanego dochodu

428 000 pracowników

18. pozycja na liście największych pracodawców na świecie

80 krajów

33 300 placówek

75 milionów konsumentów dziennie

 

 Sodexo On-site Services w Polsce

5 800 000 m2 obsługiwanej powierzchni

2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek

2 000 zatrudnionych pracowników

420 Klientów

400 obsługiwanych nieruchomości

70 restauracji

 

Sodexo Benefits and Rewards Services
w Polsce

43 000 Klientów

3 500 000 użytkowników naszych rozwiązań

50 000 współpracujących punktów usługowo-handlowych