Przykuwająca uwagę kolorystyka, przejrzysty katalog , ciekawostki ze świata przetwórstwa tworzyw sztucznych to nie jedyne elementy nowego serwisu

www.POLITECH.pl.

Serwis został uruchomiony w czerwcu 2015 r. To całkowicie nowe podejście Politechu do prezentacji oferty. Nowa strona www.politech.pl to przede wszystkim funkcjonalność. Została stworzona z myślą o naszych kontrahentach i jest odzwierciedleniem naszej misji.

Serwis zapewnia łatwy dostęp do informacji produktowych, a dzięki intuicyjnym ikonom każda podstrona jest bardzo czytelna i przejrzysta.

Strona główna to rozszerzona wizytówka, zaproszenie do bardziej wnikliwego poznania Politechu. Menu wyznacza podział na sekcje:

O nas zawiera szczegółowe informacje o firmie Politech, jej historii, doświadczeniu i stosowanych technologiach.

Oferta to przejrzysty katalog produktów i usług. Duże, dobrej jakości zdjęcia nasadek, pierścieni, słoików oraz możliwości dekoracji pozwalają na jeszcze lepszą prezentację walorów produkowanych przez nas opakowań.

Klienci, których logotypy z dumą prezentujemy. Sekcja obrazuje zasięg geograficzny naszej działalności.

Aktualności, aby dostarczyć wszystkich nowych informacji o działalności firmy.

Kariera to miejsce dla wszystkich poszukujących ciekawych ofert pracy.

Kontakt, aby być zawsze bliżej nas.

Jesteśmy przekonani, że wszyscy Użytkownicy poczują nową jakość naszego serwisu, a dotarcie do interesujących każdego informacji będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze.

screen1