Sektor pożyczek w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Coraz większy popyt na usługi sprawił, że konkurujące firmy wprowadzają wciąż nowe oferty. Stale podnoszą też jakość swoich usług pretendując do bycia najlepszym na rynku.

Jednym z niewątpliwych udogodnień jest możliwość starania się o pożyczkę przez internet. Jest to szczególnie odczuwalne kiedy pilnie potrzebujemy pomocy, a codzienne obowiązki uniemożliwiają nam wizytę w banku i przechodzenie przez czasochłonną weryfikację. Na www.pozyczkaplus.pl już w ciągu 15 min, bez wychodzenia z domu, zachowując dyskrecję możemy otrzymać wsparcie w wysokości do 1500 zł. To ogromne udogodnienie, zwłaszcza w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach.

 

Dla kogo pożyczka?

 

Z pożyczek on-line na ogół korzystają ludzie młodzi, dobrze radzący sobie z obsługą komputera. Jednak tendencja ta powoli ulega zmianie. Coraz więcej osób starszych odkrywa uroki internetu. Krótkoterminowe

pożyczki na małe kwoty są często najlepszym rozwiązaniem w sytuacji kiedy do wypłaty zostało jeszcze kilka dni lub możemy kupić coś w bardzo dobrej promocji. Zamiast tracić okazję lub zapożyczać się u rodziny wolimy bez tłumaczenia się skorzystać z pomocy finansowej z zewnątrz. Pożyczkaplus. pl udziela pożyczek na dowolny cel, bez zbędnych formalności, dbając o poufność danych zostawianych przez klienta, co potwierdza niezależny certyfikat SSL.

 

Święta, intensywnym okresem zakupowym

 

Grudzień jest okresem, w którym najczęściej decydujemy się na dodatkowe wsparcie – przedświąteczna gorączka zakupów i prezenty, a na koniec roku Sylwester. To szczególny okres, który większość z nas chce spędzić wyjątkowo, wśród najbliższych – z dala od codzienności i związanej z nią barier finansowych. Pożyczkaplus.pl w trosce o portfel swoich klientów, specjalnie z okazji Świąt, oferuje w grudniu obniżenie kosztów wszystkich pożyczek, aż o 30 proc. Warto zaznaczyć, że przez pierwsze dwa dni po terminie spłaty nie naliczane są żadne odsetki. Przykład: wybierając opcję 30-dniową, zyskuje się 32 dni na spłatę zobowiązania w tej samej cenie. W razie dalszych problemów z oddaniem pożyczki można rozłożyć ją na raty za 0 zł lub przedłużyć dowolną ilość razy. W odróżnieniu od innych firm pożyczkaplus.pl także nie pobiera żadnych opłat za przypomnienia o spłacie. Wszystko po to, by klient bez stresu mógł wywiązać się w terminie ze swoich zaległości. Ile pożyczasz, tyle oddajesz – jak od przyjaciela, tylko bez zbędnych tłumaczeń i dyskretnie.

www.pozyczkaplus.pl

Lojalni zyskują najwięcej za 0%

 

Z roku na rok firma zyskuje coraz więcej nowych klientów. Od Nowego Roku pożyczkaplus.pl, chcąc docenić lojalność i zaufanie swoich klientów, będzie udzielała co 5 pożyczkę za 0%. Jako jedyna na rynku oferuje nielimitowaną ich liczbę przez cały czas! Im więcej bierzesz, tym więcej dostajesz w zamian.

Jak wybrać najlepszą ofertę i nie zwariować?

Firm udzielających pożyczek na rynku jest naprawdę sporo. Zanim wybierzemy najlepszą opcję należy starannie przejrzeć oferty i porównać je. Obowiązkiem każdej z nich jest jawna i rzetelna informacja

odnośnie poniesionych kosztów, terminów spłat i wysokości rat. Na swoich stronach mają specjalny kalkulator, dzięki któremu można szybko przeanalizować i wybrać wielkość dogodnej raty. Oprócz podstaw zawartych w warunkach umowy, warto zwrócić uwagę także na wartości dodane jakie oferuje firma, jak np.: system lojalności.

Nigdy nie wiadomo co się w życiu przytrafi, dlatego dobrze jest zadbać o profity z dłuższej współpracy już na etapie wyboru firmy. Atutem będzie bez wątpienia możliwość wielokrotnego skorzystania z pożyczki za 0 zł. W odróżnieniu od innych firm na rynku, które oferują darmową jedynie pierwszą pożyczkę, pożyczkaplus.pl oferuje lojalnym nielimitowną ich ilość. Wszystko jest dla ludzi. Najważniejsze by z rozsądkiem, na podstawie całości informacji wybrać optymalną ofertę. Wtedy nic nas nie zaskoczy, a uporanie się z codziennym budżetem przestanie w końcu spędzać nam sen z powiek.