Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY, informuje o wiosennej promocji WebTitan skierowanej do partnerów handlowych.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu rozwiązaniami służącymi do web filteringu, Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań TitanHQ, wprowadził specjalną promocję w postaci 50%-owego rabatu na rozwiązanie WebTitan. Warunkiem jej otrzymania jest rejestracja projektu na dowolne rozwiązanie WebTitan do 31.03.2016 r. poprzez stronę: http://bakotech.pl/project-registration/. W opisie projektu należy podać specjalny kod rabatowy WTBKT50. Przy sprzedaży tak zarejestrowanego projektu do końca kwietnia 2016 r. partnerzy handlowi Bakotech otrzymają 50 rabatu od cen SRP. Promocja dotyczy tylko nowych projektów.

WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu. Rozwiązanie to pozwala na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Umożliwia jednocześnie bardziej efektywne wykorzystanie zasobów czasowych pracowników, użytkowników, umożliwiając im lub nie, dostęp do określonych stron lub treści zgodnie z polityką danej organizacji.

Bardziej atrakcyjne cenowo, dopasowane do szerokiego spektrum odbiorców oraz elastyczne pod względem implementacji rozwiązanie pozwala na wybór pomiędzy filtracją opartą na proxy lub DNS. Umożliwia również instalację na maszynie hardware’owej, wirtualnej (VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V) lub użytkowanie WebTitana w postaci subskrypcji w chmurze, z niemal natychmiastową dostępnością usługi i bez straty czasu i nakładów na wdrożenie.

Skuteczność i możliwość szczegółowej filtracji uzyskano dzięki technologii zveloCAT, pozwalającej na kategoryzację stron w czasie rzeczywistym i korzystającej z ogromnej bazy danych (ponad 500 milionów adresów URL). Rozwiązanie posiada także wbudowany silnik antywirusowy, a w najnowszej wersji również takie funkcjonalności jak: SSL & HTTPS inspection i Youtube for Schools, umożliwiające np. precyzyjne filtrowanie mediów społecznościowych, czy też dostęp tylko do określonych treści edukacyjnych.

 
Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
  

Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl