Firma X-KOM dla swoich klientów przygotowała nową promocję pod nazwą Skrzynia Skarbów. Każdego dnia wszystkie osoby odwiedzające sklep internetowy X-KOM.PL mogą odkryć nawet trzy unikatowe produkty w specjalnych, okazyjnych cenach. Promocja obejmuje cały asortyment sklepu.

Skrzynia Skarbów to nowa, specjalna promocja sklepu X-KOM.PL. Każda osoba odwiedzająca sklep internetowy codziennie odkrywa nawet trzy nowe produkty w niskich cenach. W celu zaproponowania unikatowych ofert dla każdego, użytkownicy otrzymują losowo wyświetlane urządzenia – produkty od renomowanych producentów, wśród których znajdują się m.in. notebooki, tablety, smartfony, aparaty fotograficzne, monitory i akcesoria komputerowe.

Każda osoba odwiedzająca stronę sklepu, po kliknięciu w Skrzynię Skarbów otrzymuje dostęp do jednego produktu w promocyjnej cenie. Po rejestracji lub zalogowaniu się na stronie, w Skrzyni użytkownika pojawia się drugi promocyjny produkt. Trzecia unikatowa oferta wyświetlana jest po zapisaniu się danej osoby na newsletter sklepu X-KOM.PL. Promocja Skrzynia Skarbów jest nieograniczona czasowo.

skrzynia_500x500_2
Skrzynia Skarbów w X-KOM.PL

Firma X-KOM to lider branży elektronicznej z ponad 11-letnim doświadczeniem na rynku. Pierwszy sklep stacjonarny tej sieci został otwarty w 2002 roku, obecnie w całym kraju znajduje się 17 firmowych salonów. Firmę X-KOM wyróżnia wysoka jakość obsługi, o czym świadczą liczne wyróżnienia, w tym: I miejsce w rankingu Zaufane Opinie Ceneo 2012 oraz I miejsce w rankingu Opineo w kategorii „Młode Wilki”. X-KOM jest również największym sprzedawcą w serwisie Allegro.