Sophos wykonuje kolejny krok i oferuje polski interfejs użytkownika końcowego, by ułatwić partnerom biznesowym sprzedaż produktu Sophos Central Endpoint Protection do jeszcze szerszej grupy klientów. Dzięki polskiemu interfejsowi, użytkownicy mogą teraz w sposób bardziej intuicyjny wykorzystywać zunifikowaną ochronę oferowaną przez Sophos.

Sophos Central to platforma, która pozwala zarządzać rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa IT, zgodnie z koncepcją Synchronized Security, czyli pełną integracją i komunikacją między poszczególnymi produktami. Zaawansowane ataki cyberprzestępców są teraz bardziej skoordynowane i niebezpieczne niż kiedykolwiek wcześniej. Przeciwdziałając tym zagrożeniom, Sophos udostępnia najbardziej zaawansowane i skuteczne zabezpieczenia. Rewolucyjny system Security Heartbeat™ zapewnia dwustronną komunikację i współdziałanie między zabezpieczeniami urządzeń końcowych a firewall’em. To prosty, ale jednocześnie skuteczny pomysł, który zapewnia lepszą ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami i szybsze, niejednokrotnie automatyczne reagowanie na pojawiające się incydenty niebezpieczeństwa.

 

„Polski rynek z dużym potencjałem wzrostu jest bardzo ważny dla Sophos. Właśnie dlatego zlokalizowaliśmy interfejs użytkownika końcowego, aby ułatwić naszym klientom korzystanie z rozwiązania Central Endpoint Protection wykorzystującego sztuczną inteligencję oraz technologię Endpoint Detection & Response.”- mówi Mariusz Rzepka, Territory Sales Manager Sophos w Europie Wschodniej. „Dzięki wdrożeniu polskiego interfejsu użytkownika możemy zaoferować naszym partnerom możliwość dostarczania produktu do wszystkich klientów, także tych, którzy wymagają polskiego interfejsu użytkownika”.

 

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami i sugestiami dotyczącymi bezpieczeństwa na naszym nagradzanym blogu Naked Security News i przeczytaj więcej o Sophos na naszym kanale Sophos News.

Chroń każdego Maca i PC w swoim domu za pomocą nowej generacji centralnie zarządzanego darmowego oprogramowania Sophos Home.

 

Najświeższe informacje o Sophos dostępne za pomocą Twojego ulubionego medium:

Twitter, LinkedIn, Facebook, Spiceworks, YouTube, Google+

 

O Sophos:

Sophos jest liderem rozwiązań bezpieczeństwa IT nowej generacji z szerokim portfolio produktów do kompleksowej ochrony urządzeń końcowych, sieci, poczty i urządzeń mobilnych oraz narzędzi do szyfrowania. Producent oferuje unikalną koncepcję Synchronized Security, czyli pełną integrację i komunikację między poszczególnymi produktami.

Ponad 100 milionów klientów w ponad 150 krajach zaufało rozwiązaniom Sophos i wskazuje je jako najlepsze do ochrony przed wyrafinowanymi zagrożeniami i utratą danych. Produkty Sophos są dostępne za pośrednictwem globalnego kanału dystrybucji obejmującego 26 tysięcy partnerów. Sophos, z siedzibą w Oxford w Wielkiej Brytanii, jest notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem „SOPH”. Więcej informacji  na www.sophos.com.

 

Biuro prasowe Sophos:

Aleksandra Klimowicz

tel: + 48 530 283 043

e-mail:  aleksandra.klimowicz@cluepr.pl