logo_250x250Mająca swoją siedzibę w Szczecinie firma Crazybeaver oferuje swoim obecnym i przyszłym Klientom kontakt za pośrednictwem nowej, zupełnie odmienionej, strony internetowej. Firma, której działalnością jest głównie projektowanie i promowanie witryn www, postanowiła za pomocą swojego nowego wizerunku zaprezentować to, co najlepsze w jej ofercie.

Nowa strona, nowa oferta

Wśród licznych pozycji w ofercie firmy Crazybeaver znajdują się m.in. strony internetowe, sklepy oraz bazy danych. Podobnie jak nowa strona firmowa, wszystkie strony www tu zaprojektowane są przejrzyste, estetyczne i, co najważniejsze, przyjazne użytkownikowi, który nie musi mieć fachowej wiedzy by ze strony korzystać. Zarówno osoby i przedsiębiorstwa zamawiające projekty, jak i ci, do których strony są kierowane, od wielu lat doceniają prostotę i nowoczesność tych witryn. Dzięki temu, że projektowanie stron jest prawdziwą pasją założycieli tej firmy, którzy cały czas pracują nad udoskonalaniem swych projektów, na strony jest bardzo łatwo wprowadzać nowe treści i nimi zarządzać, a także się po nich poruszać i korzystać z poszczególnych funkcji.

Oprócz stworzenia lub przeróbki strony, szczecińska firma proponuje też jej długotrwałą i skuteczną promocję w Internecie. Wszystkie produkty (także bazy danych i sklepy) są objęte gwarancją, a informatycy z Crazybeaver służą profesjonalną pomocą także po realizacji projektu.

Warto podkreślić, że korzystanie z oferty firmy wiąże się z bardzo elastycznymi, wygodnymi dla Klienta zasadami współpracy, a także korzystnym systemem rozliczeń.

By przekonać się jak wysoki poziom przedstawiają oferowane projekty, warto wejść na nową stronę crazybeaver.net i zapoznać się z galerią już zrealizowanych stron.