Hexcode i Paula Januszkiewicz zapraszają na spotkanie „UsefulHacking Series”, które odbędzie się 30 czerwca o 17:30 w GoldenFloorPlaza w Warszawie. Atrakcją wydarzenia będzie prelekcja Pauli Januszkiewicz „Pass-the-Hash – zapobieganie i skala działania”, po której rozpocznie się degustacja whisky single malt dobranej specjalnie na to spotkanie przez pasjonatów whisky z serwisu Whisky My Wife.Paula Januszkiewicz

W maju firma Hexcode uruchomiła serię artykułów UsefulHacking Series, skierowaną do administratorów IT. Opracowywane przez Paulę Januszkiewicz, Enterprise Security MVP ciekawostki wzbudziły duże zainteresowanie, trafiając do kilkudziesięciu odbiorców. Lista specjalistów IT chcących poznać sposób działania hakerów jest coraz dłuższa.

„Oprócz edukacji specjalistów IT, stawiamy sobie za cel także integrowanie administratorów i wszystkich specjalistów IT zainteresowanych tematem Security. Whisky Break z Paulą to okazja nie tylko do merytorycznej dyskusji z ekspertem, ale i zawarcia branżowych znajomości. W wirze codziennej pracy czasem ciężko znaleźć czas na wymienianie się doświadczeniami. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować spotkanie w ramach UsefulHacking Series i poprosić Paulę o opracowanie tematu specjalnie na tę okazję. Luźną atmosferę gwarantuje wyjątkowa formuła wydarzenia, która łączy w sobie merytoryczną dyskusję o temacie Pass-the-Hash – zapobieganie i skala działania oraz część drugą – nieformalną część edukacyjną o whisky single malt. Do udziału w spotkaniu z Paulą Januszkiewicz zapraszamy dotychczasowych odbiorców newslettera „UsefulHacking Series” oraz wszystkich specjalistów IT zainteresowanych obszarem bezpieczeństwa infrastruktury.” – powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń w Hexcode.

Liczba miejsc na spotkanie „„UsefulHacking Series” jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej.