Kobiety coraz chętniej kupują bieliznę w internecie, gdyż takie zakupy są o wiele wygodniejsze. Oferta sklepów jest znacznie bogatsza, a przepisy chronią konsumenta.

Bielizna damska może spędzać sen z powiek. Mężczyznom – gdy sobie wyobrażą swoją ukochaną w niej, a kobietom, gdy muszą dokonać zakupu. Kupowanie bielizny powinno być przyjemnością, ale nie zawsze tak jest.

 

Dlaczego kobietom tak trudno kupować bieliznę?

Przede wszystkim nadal jest to temat nieco krępujący dla wielu kobiet, i to zarówno kupujących, jak i (niestety) sprzedających. W efekcie, w nieco wstydliwej atmosferze, zażenowana kobieta bierze pierwszy lepszy produkt z wieszaka i choć nie jest to szczyt jej marzeń, dobiera rozmiar i kupuje. Nic dziwnego, że potem nie jest z tego zakupu do końca zadowolona. W dodatku sklepy stacjonarne miewają dość ograniczony wybór, a i o bra-fittingu wiedzą niewiele. Ta uwaga nie tyczy się wszystkich sklepów stacjonarnych. Zdarzają się w śród nich perełki, które posiadają ogromny wybór. Dobrym przykładem może tu być sklep nevershy.pl. Firma ta oferuje nam wiele markowych produktów bielizny damskiej, poprzez sklep internetowy jak i sklep stacjonarny. Sklep ten oferuje swoją pomoc w doborze bielizny.

 

Bogata oferta sklepów internetowych 

Sklepy internetowe, takie jak  nevershy.pl są idealnym rozwiązaniem. Mają ogromny wybór, często można w nich dostać produkty, które do lokalnych sklepów – z różnych powodów – nie trafiają. Można w nich kupić doskonałe produkty największych polskich firm, jak na przykład biustonosze Dalia, które nie tylko dorównują najlepszym brytyjskim markom, ale też mają znacznie bardziej przystępne ceny. Robiąc zakupy w sieci możemy wybierać z pełnej rozmiarówki, a obsługa sklepu, choć zdalnie, służy pomocą: przygotowuje wyczerpujące poradniki na temat tego jak dobrać rozmiar bielizny i przede wszystkim, jak się zmierzyć. Zawsze też istnieje możliwość wymiany lub zwrotu towaru, a przymierzanie go w domu, zamiast w ciasnej i niewygodnej przymierzalni, pozwala na dokonanie spokojnego i naprawdę przemyślanego zakupu.

Bielizna specjalistyczna…

Kolejną zaletą sklepów internetowych jest to, że w swej ofercie mają takie towary, których nie kupuje się codziennie: bieliznę specjalistyczną. Są to przede wszystkim biustonosze dla kobiet w ciąży i karmiących. Muszą one być wykonane z materiałów bardzo delikatnych, uszyte w odpowiedni sposób, ale też w kolorystyce i kroju, który nie pozbawia wdzięku i kobiecości! Z kolei bielizna pooperacyjna musi być zaprojektowana tak, aby była przede wszystkim komfortowa i wspomagała biust po zabiegu. Z kolei bielizna dla amazonek musi pozwalać na wygodne użytkowanie protezy każdego dnia. Dlatego ramiączka powinny być szerokie i odciążające, a gorset nie powinien mieć fiszbinów, które mogłyby powodować podrażnienia skóry lub powstawanie obrzęków limfatycznych. Materiał, z którego jest uszyta taka bielizna musi być naturalny i pozwalać na oddychanie skóry oraz zapobiegać odparzeniom.

…i na specjalne okazje

Zakupy przez internet pozwalają na znacznie więcej intymności: tu kobieta nie musi się wstydzić wybierając większy rozmiar czy kupując bieliznę erotyczną. Anonimowość i domowe zacisze pozwalają na puszczenie wodzy fantazji i wybór takiej bielizny, która będzie cieszyć długo i da wiele radości.

Young Woman Shopping Online