Obecnie nie brakuje w Sieci najróżniejszych oprogramowań dla e-sklepów, dzięki czemu każdy może dopasować produkt do swoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Coraz większą popularnością cieszy się platforma sklepowa Sky-shop, dzięki której możliwe jest otrzymanie gotowego sklepu online i to bez nadwyrężania budżetu, czyli bez dużego wkładu początkowego. Czy rzeczywiście warto postawić na sklep skyshop?

 

Sklep internetowy na Sky-shop – czy to ma sens?

Oprogramowanie Sky-shop.pl jest w pełni autorskie i ciągle rozwijane przez twórców. Nie ma więc tutaj mowy o skopiowaniu istniejącego już produktu i zmienieniu wyłącznie jego wyglądu. Jest to oprogramowanie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Użytkownicy mogą liczyć na niezawodną obsługę klienta, darmowe wsparcie techniczne oraz stały kontakt telefoniczny i mailowy. Zaletą posiadania sklepu w oparciu o platformę Sky shop jest gwarancja wysokiej stabilności serwerów, które są wydajne i bezpieczne. Ponadto dostępna jest bardzo duża liczba funkcjonalności, dzięki którym prowadzenie sklepu staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Do dyspozycji są między innymi funkcje wspierające sprzedaż, możliwość wykonywania masowych operacji, wygoda w zarządzaniu oraz wiele innowacyjnych rozwiązań.

Zaletą platformy sklepowej Sky-shop jest także to, że posiada wszystkie niezbędne integracje z usługami e-commerce, co jest bardzo potrzebne do prowadzenia sklepu online. Wymienić można chociażby integracje z porównywarkami cen, firmami kurierskimi, serwisem Allegro, systemami płatności i ERP czy też z księgowością. Należy pamiętać przy tym, że wszystko to jest wliczone w cenę miesięcznego abonamentu, a więc nie trzeba uiszczać dodatkowych opłat czy też wykupować kolejnych pakietów/rozszerzeń/aplikacji. Twórcy oprogramowana zadbali również o nowoczesna grafikę w RWD. Szata graficzna ma przyjazny i atrakcyjny wygląd, a witryna może być prawidłowo wyświetlana także na rządzeniach mobilnych. Co więcej, wygląd swojego e-sklepu można swobodnie modyfikować dzięki bezpłatnemu kreatorowi szablonów.