Każdy z nas wie, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Odpowiednio zbilansowane, bogate w witaminy danie powinno dostarczyć nam tyle energii, abyśmy mieli siłę na stawianie czoła nowym zadaniom i wyzwaniom. Bardzo często poranne zamieszanie nie pozwala na spokojne przygotowanie ulubionego posiłku. 1000 pomysłów i 1000 możliwości na codzienne śniadania daje seria blenderów MaxoMixx marki Bosch.

Jednym z ulubionych posiłków, zwłaszcza w nadchodzące ciepłe dni, jest owocowy szejk lub koktajl mleczny. Nowe modele blenderów marki Bosch wyposażono w najnowszą stopę miksującą ze stali szlachetnej „Quattro Blade Pro”. Innowacyjna konstrukcja czterech ostrzy sprawia, że produkty są idealnie zbierane do wnętrza, równomiernie rozdrabniane. Specjalne wypełnienie stopy zapobiega jej zasysaniu do spodu naczynia. Dzięki temu rozwiązaniu nasz orzeźwiający, mleczny napój będzie miał idealną konsystencję.

Miłośnicy wieloskładnikowych, pożywnych dań zapewniających dużą dawkę energii, z całą pewnością wykorzystają rozdrabniacz „Food procesor” o pojemności 1000 ml oraz 4 rodzaje tarcz umożliwiających siekanie warzyw, wielofunkcyjny nóż oraz hak do zagniatania ciasta. Pewny rezultat oraz kontrolę nawet przy siekaniu twardej żywności, zapewni 12 – stopniowa regulacja prędkości oraz silnik o mocy 800W.

W zależności od modelu na wyposażeniu linii MaxoMixx znajduje się nóż „Ice Crush Blade”, która z łatwością pokruszy najtwardszy lód do owocowych, mlecznych koktajli smoothies. Pomocna przy przygotowaniu obiadów może się okazać końców do puree oraz do ubijania piany z białek lub śmietany. Wielbiciele kuchni włoskiej z pewnością wykorzystają rozdrabniacz, który umożliwi przygotowanie idealnego Pesto. Blendery wyposażone są także w przycisk Turbo, którego wciśnięcie pozwala zmaksymalizować pracę urządzenia w zależności od potrzeb. Funkcja ta jest idealna do siekania i przetwarzania twardych składników np. orzechów.

Marka Bosch przyzwyczaiła nas nie tylko do funkcjonalności swoich produktów, ale także solidnego wykonania, trwałości i niepowtarzalnego designu. Tak jest i tym razem. Blendery linii MaxoMixx są wykonane ze szlachetnej stali, antypoślizgowy uchwyt „Soft touch” zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wszelkich kulinarnych zmagań. Opatentowany mechanizm montażu akcesoriów umożliwia łatwą wymianę dodatkowych akcesoriów. Cechą charakterystyczną linii jest ponadczasowa, elegancka i nowoczesna stylistyka oraz jakość i trwałość wykonania.

Do wykorzystania 1000 możliwości blenderów MaxoMixx marki Bosch niezbędne są jedynie Twoje pomysły.

Więcej informacji o urządzeniu oraz pełny zestaw akcesoriów dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl

„Mój smak, moja kuchnia” – marka Bosch rzuca wyzwanie smakoszom

„Mój smak, moja kuchnia”– to hasło nowego konkursu marki Bosch. Każdy smakosz lub miłośnik gotowania chcąc podzielić się swoimi doświadczeniami kulinarnymi ma możliwość wziąć udział w konkursie. Wystarczy wejść na stronę www.mojsmak.pl oraz stworzyć swój kulinarny kolaż ze zdjęć dostępnych na stronie lub wgrać własne. Podziel się z nami swoimi pomysłami na ulubione dania i desery. Pokaż co jest twoją inspiracją w kreowaniu niepowtarzalnych smaków. Na zwycięzców czekają niesamowite nagrody: blendery MSM8 oraz roboty kuchenne MUM5.

Bosch gwarantem pełnej satysfakcji

Pełną satysfakcję gwarantuje specjalna promocja, w ramach której konsument ma 30 dni na wypróbowanie blendera lub robota kuchennego. Jeśli urządzenie nie spełni jego oczekiwań, klient ma prawo zwrócić sprzęt przez 30 dni od daty zakupu. Promocją objęte są wybrane modele blenderów i robotów kuchennych.

Więcej informacji o konkursie na: www.mojsmak.pl