Wysokiej jakości składniki zatopione w esencjonalnej galarecie, tworzące razem pełny wyjątkowego smaku przysmak – tak prezentuje się duet dwóch flagowych produktów firmy SmakMAK. Nowocześnie podane i treściwe galaretki, dzięki zawartości wielu wyrazistych składników, stanowią najbardziej bogate propozycje z szerokiej oferty wyrobów marki SmakMAK.

Delikatne, pełne smaku przekąski na każdą okazję

Dwa warianty smakowe galaretek firmy SmakMAK to ukłon w stronę nowoczesnych konsumentów, świadomie podejmujących wybory żywieniowe. Jajko z szynką w galarecie to wyjątkowa kompozycja, w której główną rolę grają jajko, warzywa i szynka wieprzowa. Bogactwo smaku zamknięte w 200-stu gramowym opakowaniu, o czytelnej i nowoczesnej szacie graficznej, z powodzeniem sprawdzi się w jadłospisie osób ceniących sobie produkty smaczne, treściwe i pożywne.  Jajko w szynce na sałatce to niepowtarzalny zestaw sałatki jarzynowej, jajka i szynki wieprzowej stanowiący doskonały komponent świeżego chleba, ale też świetnie sprawdzający się jako samodzielna przekąska. Wieloetapowa kontrola wszystkich składników galaretki gwarantuje zawsze ten sam, wyjątkowy i niezwykle bogaty smak. Dodatkowym atutem jest to, że obydwa przysmaki charakteryzują się brakiem glutenu w składzie, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w jadłospisie osób przebywających na diecie eliminacyjnej.

 

SmakMAK

Galaretka Jajko w szynce na sałatce

Gramatura: 200g

Cena: 4,50 zł

 

Galaretka Jajko z szynką w galarecie

Gramatura: 200g

Cena: 4,50 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SmakMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.