…jak zmienić nawyki na zdrowsze?

Zapraszamy Mieszkańców Warszawy do AKADEMII ZDROWEGO ŻYCIA, 3-letniego programu realizowanego przez Fundację Trzy Kroki, współfinansowanego ze środków M.St. Warszawy.

Akademia Zdrowego Życia powstała jako projekt propagujący zmianę stylu życia na zdrowszy, tzn nastawiony na profilaktykę i uświadamianie przeciwdziałaniu rosnącej nadwadze i otyłości oraz związanych z nimi chorób. Adresatami zadania są mieszkańcy Warszawy – kobiety, mężczyźni oraz młodzież – którzy bądź zmagają się z wahaniami wagi, nadwagą i otyłością, efektem jo-jo po „odchudzaniu”, bądź mają w rodzinie lub znają osoby z takimi problemami i chcieliby im pomóc. 

Organizujemy co miesiąc 5 bezpłatnych warsztatów z każdej z dziedzin: psychodietetyki, odżywiania, ruchu, tańca, motywacji w zmianie nawyków. Zachęcamy do udziału w programie Akademii.

Poniżej przedstawiamy grafik zajęć na lipiec i zapraszamy do zapisów akademia@trzykroki.org [contact-form][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Komentarz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]