alpejskie_orzezwienie_ricola_index_food_informacja_prasowa_luty_2016_3

Intensywny smak, oryginalna receptura oraz łagodzące działanie dla gardła – wszystkie te aspekty łączy w sobie nieduże i mieszczące się w każdej kieszeni opakowanie ziołowych cukierków Ricola. Dzięki wyciągom z aż 13 alpejskich ziół, cukierki Ricola stanowią smaczną alternatywę dla silnych lekarstw.

Smak natury

Ricola to znana w blisko 50 krajach na całym świecie marka wysokiej jakości cukierków o ziołowym smaku. Pyszne i aromatyczne cukierki Ricola zawierają wyciąg z aż 13 ziół, które uprawiane są na górzystym terenie Szwajcarii, w zgodzie z naturalnymi metodami wykluczającymi użycie herbicydów, środków owado- i grzybobójczych oraz sztucznych nawozów. Do grona tworzących cukierki Ricola ziół należy między innymi wyrazista mięta pieprzowa, ślaz, prawoślaz lekarski, antyseptyczna szałwia, przywrotnik pospolity, tymianek oraz przeciwzapalny bez czarny. Dzięki swoim naturalnym właściwościom zioła te sprzyjają załagodzeniu bólu gardła. Co ważne, cukierki Ricola nie zawierają cukru, dzięki czemu mogą być bez obaw spożywane przez osoby dbające o linię. W zależności od potrzeby możemy wybrać jeden spośród czterech wariantów smakowych – oryginalny ziołowy, orzeźwiający Alpin Fresh, owocową Żurawinę oraz łagodną Melisę.

Cukierki Ricola łączą w sobie naturalność ziół, szwajcarską recepturę oraz oryginalny smak. Wygodne opakowanie to dodatkowy atut, dzięki czemu zawsze możemy mieć produkty Ricola pod ręką.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Ricola: Oryginalne ziołowe, Alpin Fresh, Melisa, Żurawina

Waga: 40 g

Cena rekomendowana: 3,99 zł

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją wysokiej jakości produktów spożywczych. Jej celem jest umożliwienie polskim konsumentom przygotowywanie  smacznych, zdrowy i zbilansowanych posiłków od śniadania po słodki deser, na bazie znanych i cenionych na świecie markowych produktów spożywczych. Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, Corny, Schwartau i Loacker.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl