Okres letni jest szczególnym czasem wakacyjnych podróży. Rodzinne wycieczki, pikniki za miastem, dziecięce kolonie… Zamiast tracić czas na szukanie pewnego miejsca do zjedzenia czegoś „na szybko”, zapakuj do plecaka Pasztet Podlaski.

Spontaniczne letnie wypady nie muszą stresować. Smakowity dodatek w postaci Podlaskiego to idealny pomysł na szybką przekąskę w czasie podróży. Delikatny pasztet drobiowyw wygodnym opakowaniu zmieści się zarówno w plecaku Twojego malucha, jak i w rodzinnym koszu piknikowym.

Pasztet Podlaski to produkt stworzony z myślą o całej rodzinie. Wśród bogatej gamy smaków każdy domownik znajdzie idealny dla siebie. Do wyboru są wersje: drobiowa, pomidorowa, paprykowa,pieczarkowaoraz z pieprzem i czosnkiem.Każdy z pasztetów jest kremowy,łatwo rozsmarowuje się na świeżym pieczywie a do tego nie zawiera wzmacniaczy smaku, zapachu. Podlaski to pasztet w 100% drobiowy, więc ma dużo mniej tłuszczu niż produkt na bazie wieprzowiny.

Pasztetu Podlaskiego drobiowego nie trzeba nikomu przedstawiać. To pozycja kultowa, która od pokoleń towarzyszy Polakom na piknikach, koloniach i wycieczkach. Ma najdelikatniejszy smak spośród całej gamy Podlaskiego, dlatego sięgają po niego nawet największe niejadki.

Pasztet Podlaski pomidorowy–aksamitny smak tego drobiowego pasztetu jest podkreślony pomidorową nutką. Wten sposób powstaje fantazyjna, lekka kompozycja – w sam raz na wiosenny piknik.

Pasztet Podlaski paprykowy –to propozycja dla wielbicieli zdecydowanych smakowo wrażeń. Posmak papryki nadaje charakter delikatnemu pasztetowi.

Rodzina Pasztetów Podlaskich od Drosed to propozycja wyjątkowych smaków, zamkniętych w puszkach 155g (2,39 zł/szt.) oraz wygodnych kubkach 100g (1,49 zł/szt.). Nie zapomnij o nich, ruszając w drogę!

Pasztet Podlaski_DROSED_pomidorowy
Pasztet_Podlaski_DROSED_klasyczny
Pasztet_Podlaski_DROSED_paprykowy