Iron Man, Samoloty i Violetta to filmy, którymi ostatnimi czasy zachwycają się dzieci i młodzież. Wizerunki swoich ulubionych bohaterów najmłodsi będą mogli odnaleźć na etykietach bezalkoholowych szampanów Party Drink.
Za uzdolnioną wokalnie Violettą, bohaterką argentyńskiego serialu telewizyjnego produkowanego we współpracy z Disney Channel, przepadają nastolatki. Teraz nie tylko mogą śledzić jej perypetie, ale i swój dzień spędzić z ulubioną bohaterką. Trwa bowiem istna Violettomania. Piórniki, śniadaniówki, plecaki, kosmetyczki, a nawet perfumy… Każda nastolatka może mieć swój gadżet ze swoją ulubienicą.
Podobnie jest z bohaterami, których uwielbiają chłopcy. Komiksy od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Postaci z ich kart są obecni w nie tylko na ekranach kin i telewizorów… Historię Iron Mana, bohatera komiksów Marvela, zna każdy chłopiec. Postać miliardera i geniusza jest uwielbiana przez dzieci, a więc nietrudno znaleźć figurki z podobizną bohatera, piórniki, plecaki…
Młodsze dzieci uwielbiają kreskówki. Ostatnimi czasy popularnością cieszy się animowany film Samoloty, a wraz z nimi puzzle, koszulki i wiele innych gadżetów, które mogą znaleźć się na półkach najmłodszych.
Zainteresowania i sympatię dzieci i młodzieży uwzględnione zostały także w procesie przygotowywania nowych Party Drinków. Te bezalkoholowe napoje od niedawna dostępne są w nowych odsłonach. Na ich etykietach znaleźli się ulubieńcy naszych pociech: Violetta, Iron Man i Samoloty.
Teraz każde dziecięce przyjęcie może zaszczycić swą obecnością ulubiony bohater Twojej pociechy!

Cena:
ok. 10 zł/750 ml