Wiele mam ma problem z małymi niejadkami. Wybrzydzanie przy stole, brak apetytu czy po prostu zły humor dziecka sprawia, że nawet najpyszniejsze danie zostanie na talerzu. Doskonałym rozwiązaniem jest wprowadzenie do potraw odrobiny fantazji. Właśnie dlatego w ofercie marki Lactima znajdziemy sery w z ulubionymi przez dzieci bohaterami bajki “Kubuś Puchatek”.

Kanapka z Tygryskiem, koreczki z Prosiaczkiem

emmentaler_disneyLinia produktów z postaciami z popularnej bajki została stworzona z myślą o dzieciach, jednak z przyjemnością skusi się na nią także niejeden dorosły. Każdy z bohaterów „Kubusia Puchatka” został przydzielony do innego rodzaju sera w plasterkach oraz w trójkącikach. Na wygodnych w użyciu opakowaniach serów Emmentaler, Gouda i z Szynką znajdziemy kolejno Tygryska, Maleństwo i Kubusia. Plasterki lub trójkącik zapakowane są oddzielnie, a główne pudełko możemy wielokrotnie otwierać oraz zamykać. Dzięki czemu mamy pewność, że podajemy dzieciom zawsze świeży i pełnowartościowy produkt.

Z serami w plasterkach i w trójkącikach możemy przygotować kanapki, tosty, sałatki oraz szereg dań na ciepło. Zapiekanki, pizza, makaron czy też przekąski z naleśników lub ciasta francuskiego z pewnością będą o wiele bardziej smakować maluchom, gdy przy okazji opowiemy im bajkę o uroczych zwierzątkach ze Stumilowego Lasu.

Ser w plasterkach marki Lactima z bohaterami bajki Disneya dostępny jest w opakowaniu 130 g, a serek topiony w krążkach  – 140 g. Produkty możemy spożywać zarówno w domu, jak i w parku lub na plaży.

Sery w plasterkach Disney marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 130 g

Sugerowana cena:  2,69 – 2,79 zł/szt.

Sery w krążku Disney marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 140 g

Sugerowana cena: 2,99 – 3,19 ł/szt

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

              sekretariat@lactima.pl