Flaczki należą do tradycyjnych i z wielką chęcią spożywanych dań kuchni polskiej. W chwilach kiedy brakuje czasu na przygotowanie tego specjału warto sięgnąć po wyjątkową propozycję firmy SmakMAK. Intensywne i wyraziste w smaku, a jednocześnie bezglutenowe i sporządzone z najwyższej jakości składników oraz dostępne w dużym 500 g opakowaniu – tak prezentują się Flaczki po piracku SmakMAK .

Intensywnie doprawiony smak bez glutenu

Flaki to danie, które na stałe wpisało się w jadłospis Polaków. Wyborny smak i wszechstronne możliwości podania sprawiają, że specjał ten gości na polskich stołach nie tylko od święta. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów o produkt wyrazisty w smaku, pasjonaci i koneserzy eksperci SmakMAK nadali nowego blasku tradycyjnej potrawie i stworzyli Flaczki po piracku. To najintensywniej doprawiona propozycja w szerokiej gamie asortymentu firmy, cechująca się bardzo wysoką zawartością flaczków w zupie. Przyrządzane według indywidualnych receptur i przy pomocy najwyższej jakości składników zaspokajają podniebienia najbardziej wymagających znawców i smakoszy. Flaczki po piracku mogą być bez obaw spożywane przez osoby eliminujące gluten ze swojej diety, a duże 500 g opakowanie sprawia, że sprawdzą się zarówno jako danie główne, jak też podzielona na mniejsze porcje sycąca przekąska.

 

SmakMAK

Flaczki po piracku

Gramatura:500g

Cena: 9, 99 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl

oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.